Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nem kölcsönös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem kölcsönös az orál?

Figyelt kérdés

A párom nem hajlandó így kielégíteni, én viszont kérés nélkül megteszem neki. Csak az első alkalomkor próbáltuk így, azóta nem volt ilyen.


24 L


2015. okt. 23. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerinted normális?..
2015. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én sokszor csinálom a páromnak (szinte mindig), ő viszont nagyon ritkán nekem. Valószínűleg nem rajonganak a dologért..

17/L

2015. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ahamy lasim volt mind imadta ha nyalhat. Mindig kenyeztettek :)

Nem normalis ha a pasi nem akar. Nekem legalabbis

2015. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak akik nem rajonganak valóban érte... Az egy dolog, hogy itt a gyk-n sok olyan van aki szereti vagy szeretné... De ez egy ilyen oldal, kifejezetten ilyen kategóriában vagyunk :)

Kb. naponta leírom (hasonló kérdéseknél), hogy pl. nekem is a szűk baráti körömben van mindenféle srác... én kifejezetten imádom csinálni, legjobb barátomnak teljesen semleges, megcsinálja a nő öröme miatt de nem élvezi különösebben a dolgot és van olyan barátunk akit meg taszít az az illat vagy, hogy olyan nyálkás ott lent... szóval nem vagyunk egyformák... de nyilván ha olyan lány vagy aki szereti kapni, akkor szerencsésebb esetben olyat fogsz ki aki szeretni adni :)

2015. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok ... vagy olyat aki legalább megcsinálja neked :)


23/f

2015. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sosem ertettem az ilyen pasikat..en elek halok a nyalasert, akar meg viszonzatlanul is..kinek mi ezek szerint :) 19/f
2015. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális egy olyan párkapcsolatban, ahol nincs rá igény és ezért nem jelent gondot.

De egy olyan párkapcsolatban, ahol a másik fél igényelné és vágyik rá, ott nem normális.

Nekem, mint nőnek alap az orális szex, oda vissza. Mondjuk nekem nem volt olyan pasi, aki nem csinálta, de ha lett volna ilyen, akkor onnantól fogva nem lett volna hosszútávú a dolog, mivel nem egyeztek volna a szexuális igények!

2015. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én imádom csinálni, a kedvencem. Ha választani kéne, hogy én csinálhatom, vagy nekem csinálnák, szerintem inkább az elsőt választanám. PŐedig azt is imádom, ha nekem csinálják! :)

33F

2015. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem meg pont fordítva volt. Azért voltam szemétláda, mert rosszul esett, hogy sose viszonozza és leszarja, de ő viszont önérzetesen elvárja a nyalást. Én el se vártam, csak azt szerettem volna ha nem kezel így, de így is rendre rajtam csattant az ostor. Fiúk, SOHA ne járjatok debil lánnyal.
2015. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!