Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mitől jó az orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mitől jó az orál?

Figyelt kérdés

Nemv vagyok jó az orálban, igaziból nem is szeretem csinálni. De szeretnék a páromnak örömöt szerezni vele. Mitől lesz jó, hogyan csináljam? Tippek trükkök jöhetnének:)

köszönöm!


2015. okt. 9. 21:23
 1/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
23%
1. tipp szeresd csinálni. Bocsi enélkül nem fogsz örömet okozni..
2015. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogazz.
2015. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja igen, valószínüleg azért nem szeretem, mert nincs benne sikerélményem. sosem éreztem, hogy jól menne, noha sosem mondták a szemembe hogy sz.r lennék:D
2015. okt. 9. 21:25
 4/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Szerintem, ha nem okozol fájdalmat, de látják a szemedben a tüzet, h jajj de odavagy senki se panaszkodna.:D
2015. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mikor a szádba spriccel, zárd össze az ajkaiddal, és finoman verjed neki, amég az utolsókat rúgja, közbe nézzél mélyen a szemébe. Illetve odáig szenvedéllyel, odaadással csináld, szeretetből :)
2015. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Bő nyállal, szűk szájjal, fogazásmentesen.


Először kezd a heréimnél. Masszírozgatod, csókolgatod, szívogatod őket, be is kaphatod. Közben a kezeddel szépen rámarkolsz a péniszemre és elkezded alulról felfelé végighúzni a nyelvedet rajta. Mikor odaérsz a makkomhoz, közben húzgálod a bőrt a farkamon, tekergeted finoman, a makkomnál kezd el nyalogatni a fitymafékemet. A másik kezed mutatóujjával is megmasszírozhatod. Aztán térj a lényegre, kezd el körkörösen nyalogatni a makkomat, bekapni, a szájüreged oldalához szorítani persze fogazás nélkül, miközben egyik kezeddel masszírozod a heréimet közben. Kezd el bőszen szopogatni a makkomat, és verd a farkam közben. Majd kapd mélytorokra a farkamat, de jó bő nyállal, rá is köphetsz előtte. A lényeg, hogy kiszámíthatatlan legyél, hogy a végén jól teleélvezzem a torkodat. Ja és kihagytam: imádom a makkommal csapkodni a a lány arcát. Ezt is szeretned kéne, ha velem lennél. :D Plusz, miközben pipázol, hátam mögé nyúlva izgathatod a segglyukamat is. :)

2015. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pedig jó dolog szopni...
2015. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igazi örömet csak úgy tudsz vele szerezni ha élvezettel csinálod.

a kényszer láttán,a-mikor lesz már vége-sóhajtozás hallatán elmegy a kedvünk az egésztől és a szádba lankad a péló.

vagy más nőkre gondolunk közben és akkor állva marad.

szóval több empátiát kislány és ne csak magadra gondolj miközben adni készülsz.

szóval ez a trükk.

2015. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a lényeg:

miért nincs olyan, hogy nefogazz.hu?

tipikus ebben az országban: csak olyat találtam, hogy fogaz.hu

2015. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!