Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik lúzernek gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik lúzernek gondolják azokat a férfiakat akik hozzájuk járnak?

Figyelt kérdés
Ők egyáltalán mit gondolnak ezekről a férfiakról? Lenézik őket? Van itt am prosti? Ha van válaszolhatnátok

2015. okt. 22. 13:39
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
62%
A prostik áldást adnak, h mennek hozzájuk. Nem nézik le azt aki pénzt ad...
2015. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
attól függ ki megy hozzájuk. a lúzereket lúzernek gondolják. aki meg porse kájen terepjáróval megy hozzájuk azokat nem.
2015. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy ha az a kérdésed hogy lúzernek fog-e nézni egy prosti, ebből az jön le, hogy te érzed saját magad annak, így úgy is fogsz viselkedni ha oda kerülsz.
2015. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Sokféle kuncsaft van:

Házas aki csak újdonságra, izgalmakra vágyik.

Csúnya, igénytelen aki máshol nem kaphat szexet.

Aki prostituáltakon éli ki a perverzióit.

Stb...

2015. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A k..rvák sem egyformák. Van ilyen is, olyan is. De a kuncsaftok is különbözőek.
2015. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Hazas izgalomta vagyok. Mas puncira. A luzer vegre puncira vagyik. A gazdag h barmit megtegyen neki a k*rv*. Az analkedvelo popsira vagyik... A k*rv* nem hiszem h lenezi ezeket a ferfiakat!
2015. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Másként nem feküdnének le velük! Vagy nem kérnének pénzt érte!
2015. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ.


Pl egy több mint tíz éves jó barátom úgy jár prostihoz, hogy jóképű, átlagosan magas, kigyúrt srác. Aki még ráadásul mérnök, gazdag és jól is keres. Jó dumás, magabiztos.


Csak épp krvára leszarja a nőket és nem akar időt szánni a csajozásra. Elkölt havi 50-60 ezret a tízszer annyi fizetéséből krvákra és ő így jól megvan az utóbbi években.

Na őt nem hiszem hogy a prostik többsége (vagy az emberek többsége) lúzernek tartja.

Kívül-belül nem lúzer.


28/F

2015. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
8-as, ez a több, mint 10 éves jóbarátom első olvasásra félreérthető volt... :) Mintha hetedikes általnos iskolás lenne, és elbiciklizik egy kurƔához suli után.
2015. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15 éves korunk óta ismerjük egymást és azóta havi szinten találkozunk és heti 1-2 alkalommal beszélünk kihagyás nélkül. Több, mint 10 éve. És ilyenekből van nekem még 2-3 másik jó barátom is, akikkel gimiben ismerkedtem össze. Ma már kb mindenki máshol lakik vagy dolgozik közülünk, mégis jóban vagyunk. A hosszú, évtizedes őszinte jó barátaim az egyik legjobb dolog, amik az életben velem történtek.
2015. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!