Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy egy férfiaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy férfiakat jobban vonz a punci illata mint másokat? Akiket jobban vonza azoknak magasabb a tesztoszteronszintjük? Vagy csak nem a hozzájuk illő partner illatát érezték meg azok akik nem szeretik a pina illatát?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ja naturlich
2015. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tiszta és meg van mosva, akkor minden p.na jöhet:)
2015. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valaki tolja az én orrom alá is!
2015. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy miért van azt nem tudom :)

De hogy igaz az állítás az tény.

Beszélgettünk már erről legjobb barátaimmal (mondjuk pár korsó sör mellett szokás szerint) és tudom, hogy míg jómagam imádom érezni,kóstolni stb. most nem részletezném, van aki nem szereti... olyan is van aki semleges, csinálja a partnerének de csak azért, hogy lássa a gyönyört a nőn, az ő személyes öröme nem része ennek.

Nem vagyunk egyformák :)

2015. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"egy férfiakat" "másokat"


Kiket másokat? A vikingeket?


Egyébként én úgy szoktam ,hogy a punci körül lévő levegőt felszipuzom mélyen......KIFUVOM.....és kezdődhet is a puncicuppantás!

2015. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Azt elfelejtettem ,hogy szeretem a jó öreg punci illatát.

2015. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A válasz egyszerű! A punci illata jó!! Ennyi! Aki nem szerteti a pun..., nem olyan nem lehet.
2015. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aki nem szereti a punci illatát, az nem ebbe a kategóriába való. :D
2015. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csupu2024 válasza:
Öreg punci, fiatal punci ha tiszta, akkor egyforma ízű és mindegyiket jó nyalni, no meg a nök ezt szeretik is. A húsos punci az igazi.
febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!