Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan tartom megalázónak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartom megalázónak, hogy a szeretőm akivel néha néha össze járunk, egy alkalommal mikor nem lehet szex ő azt várja hogy leszopjam és ennyi?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon megalázónak hangzik!
2015. okt. 20. 10:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez lenne az első alkalom hogy nem lehetne szex csak oral
2015. okt. 20. 11:13
 12/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Mivel nem vagytok egy pár, és a kapcsolatotok kifejezetten szex alapú (ami pedig azt jelenti, hogy mindkét félnek élvezetes), így elég gáz elvárni az egyoldalú kielégítést. Ha te szereted csinálni, az egy dolog, de elvárni elég gáz.
2015. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Mondok egy meglepő dolgot:

A szádat nem csak szopásra lehet használni, hanem beszédre is! Pl. ha vmi nem tetszik és nincs kedved hozzá, próbáld megformálni a következő szót: "nem".

2015. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretővel az a jó, hogy nem olyan mint egy kapcsolat, hogy

"oké, lepippantalak, mert szeretlek és azt akarom, hogy jó legyen", hanem hogy ott teljesen a te érdekeid, a te élvezeteidet teheted előre.

Azt nem értem, hogy miért találkoztál vele, ha nem lehetett szex, hiszen szerető akivel néha néha össze jársz.

Amúgy lehetsz jó fej és megcsinálhatod neki, legközelebb meg te is elvárhatod. Persze tudom, hogy ezeken a napokon nem éppen egy szopást kívánsz...

2015. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőnek pont az a lényege, hogy megmondod, hogy te mit szeretnél.
2015. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Noren1989 ***** válasza:
20%
Engedd be fingoba, na.
2015. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális. Gondolom ez alatt azt érted, mikor megvan neked. Ha neked ez kevés, mond meg neki! Amúgy igazán kielégíthetne. Vagy legalább megszeretgethetne, ha már a szeretőd.

33F

2015. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szeretorol van szo. Talalkozni akarsz vele. Szex nem lehet.


Innentol reszerol valami oka csak kell legyen hogy talalkozzon veled nem?

2015. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha a szeretőddel csak szexeltek és vannak napok amikor nem lehet a részedről szex akkor azokon a napokon minek találkoztok?
2015. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam párkapcsolatban is elvárták, ha megvolt nekem. :D

Viszont nyalni csak a szeretőm nyalt (legalábbis sokat és eredményesen).

Na és én mit mondjak? :)

De legalább én szeretek sz.pni.

2015. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!