Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mire jó a farokkép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mire jó a farokkép küldözgetés?

Figyelt kérdés
Ezt komolyan nem értem nőként, a farkat megfogni, érezni szeretem, nem nézegetni. Nah meg ha valaki nem tudja használni, akkor aztán nézhet ki szépen :D
2015. okt. 20. 08:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ide válaszoljatok!!!
2015. okt. 20. 08:54
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Valamivel csak kell dicsekedniük, ha az eszükkel már egyszer nem tudnak.
2015. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Látom, mindenki csak privátozok.

Arról beszélek, amikor valaki elküldi a farkát üzenetben, hogy mondjak véleményt. Meg hogy milyen a szép farok...

2015. okt. 20. 09:22
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
El sem hiszed, hogy mennyi csaj lecsap egy eres és nagy farokra!
2015. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Kretén az összes ilyen gyökér! Én pasi vagyok, de én sem értem ezt! A csajok nem vizuális típusok. A sok hülye mégis küldözget! De általában azok akik dugni képtelenek! Mert egyszerűen nem érnek a nők közelébe sem. 0 életük van és ráérnek ilyen beteg dologgal foglalkozni mint ez.

Egyébként a képfeltöltés is tele van velük. Szánalmas lúzer az összes!

2015. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elozo neked Banko Margit puncija kellene mi?
2015. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek komolyan nem értik, írok nekik, hogy oké, van farkad, és? Nekem az számít, tudja e használni és hogyan használja, meg milyen érzés.
2015. okt. 20. 09:32
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudnám én sem küldözgetni a képeket a farkamról, pedig nincs bajom vele, lehet, hogy pont ezért.

Szivesen megnézném bármelyik csaj bármijét, véleményezésre, nem gondolom, hogy fordítva is így van.

2015. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A férfiak (általában) a vizuális ingerekre gerjednek. Nekik elég egy meztelen nő, vagy csak egy punci képe, hogy szexuálisan felizguljanak. Van, aki tudja, hogy ez főként férfiakra jellemző, és a nők másképp működnek, aztán vannak olyanok is, akik nem veszik a fáradságot, hogy figyelembe vegyék a nemek közti különbségeket. Ők magukból indulnak ki, ha nekik erekciójuk van egy punci fotójától, akkor nyilván minden nő felizgul egy pötsös képtől.

Persze nagyon általánosítva írtam, nyilván nem minden férfi gerjed egy fotóra, és nyilván van olyan nő, aki meg igen.

2015. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Rengeteg farok képet kaptam már én is. Egyszer küldött egy fiú képet a farkáról, az azóta is félteve őrzött kincsem. Hatalmas nagyfejű, balra görbülő, fehér bőrű pénisz. Jogar, a férfi hatalom ékszere.
2015. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!