Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnek tenni, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek tenni, hogy ne legyek egyre tágabb?

Figyelt kérdés
A barátommal kb fel eve tart a kapcsolatunk,mar makm egyutt élünk.igy kb heti3-4szer szexuálisan is egyutt vagyunk.Remek a sexuális életünk hisz kb 21-22cm a penisze es eleg vastag is ami alapjáraton nagyon kő es nagyon élvezetes minden együttlét.En alapjáraton eleg szűk vagyok lent de ugy érzem sokat tagultam...es nagOn nem örülok neki...van valakinek valamilyen tippje,hogy mit tudnek csinalni hogy ujra annyira szűk legyek mint voltam? Igen próbáltam az intim tornát lehet rosszul csináltam de nem vált be...bármi egyéb? Előre is koszonom!:)

2015. okt. 18. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamit szex közben is rosszul csináltok ezek szerint, mert a hüvely nem tágul észrevehetően, hiszen rugalmas, hiába nyomnak beléd egy hatalmas farkat, attól nem leszel tágabb, mert utána visszaugrasz. A szülés pl. elég más tészta, attól nagyon ki lehet tágulni. Az intim tornán kívül nem igazán van mit tanácsolni, lehet hogy érdemes lenne felkeresned valakit, aki foglalkozik ilyesmivel, mert valóban úgy tűnik, hogy elég bénán csinálhatod. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy ha fél éve vagytok együtt, mégis mikor tűnt fel az, hogy tágulsz, és mióta várod a csodát az intim tornától.
2015. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel nekem. Fél év szexuális élettől nem tágul ki egy hüvely, ami alapból szűk.
2015. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 jól mondja.

Szerintem ideje bevallani a dupla öklözést, picinyem.

2015. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis mennyire tág az a nuni? Hány ujj fér be?
2015. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kétgyermekes családanya aki mellesleg jol nézki és a barátnőm

nem túl tág nekem pont jo de ha nem izgatom fel akkor szűk kicsit pedig ő ugy jobban szereti

na a végén már lazább pedig heti 2x megjáratom benne

inkább mással van gond

ha ez egyáltalán gond nekem nem lenne az

2015. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kriston intimtornát próbáld.
2015. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!