Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hízni hogy ne...

Hogy tudnék hízni hogy ne legyek ennyire undorítóan vékony?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok, 175 cm és csak 52 kg...Alkatilag vagyok ilyen, betegségről nem tudok, anyai ágon mindenki vékony, de én még sem vagyok megelégedve magammal. Elismerem hogy most nyáron kevesebbet ettem, mert nem annyira kívántam a kaját, de amúgy igyekszem figyelni erre. Nem sportolok semmit, viszont gondolkoztam rajta, csak nem tudom mit, úszni szeretek, csak nincs rá pénzem :D Amúgy gondolkoztam hogy összerakok valami edzéstervet hogy itthon magamnak edzek, ehhez nem értek, ha valaki tudna ilyen téren segíteni megköszönném, esetleg egy tömegnövelő étrend? :)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. aug. 25. 11:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a mellem és a fenekem is tök kicsi, alakom nagyon nincsen.. :/
2015. aug. 25. 11:21
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Zabalj csokit minden édes dolgot attól biztosan hízni fogsz
2015. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Edzéssel fel lehet szedni kilókat, és ha többet mozogsz akkor többet is fogsz enni.
2015. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak én nem zsíros akarok lenni :D
2015. aug. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!