Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A League of Legends-ben miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A League of Legends-ben miért kell minden női karakter ri***cként ábrázolni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok homokos, csak idegesítő, hogy már lassan minden játékban kibuggyanó csöcsökkel, és éppen hogy a lényeget takaró ruhákkal jelennek meg a női karakterek.. vagy ez csak engem zavar? Miért nem lehet egy olyan karakter készíteni, amit a játékosok mondjuk a jelleméért szeretnének, és nem a csöcseiért?
2015. okt. 18. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
mert ez kell a népnek
2015. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
erről a kérdésről Jessica Nigri ugrott be tökre beleillene a LoL-ba :D keress rá google
2015. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert ez kell a sok hormontúltengéses 14évesnek. játszál dota2vel, ott nem mindegyik női karakter olyan
2015. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor én ezt mondtam a bárátomnak, akivel egy csapatba játszunk, azt mondta féltékeny vagyok :'D

L.

2015. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem dögösek, nekem tetszenek. :D

Amúgy nem értem, hogy nem szoktad még meg gamer létedre, hogy minél kevesebb a ruha egy női karakteren, annál többet véd. :D

És amúgymeg nekem a jelleme miatt a kedvencem Katarina. :D

2015. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért mert feltételezem, hogy férfiak játszanak a játékkal és a férfiak többségének ez tetszik, ez eladható!
2015. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aladar12 ***** válasza:

ashe? tristana? vayne? jinx? riven?

ezek egyike se kihívó ruházatú szerintem... meg amúgy is már írták, hogy ezeket férfiaknak készítik. és azért te is ilyeneket csinálnál, ha játékot terveznél, hogy lásd a sok cosplayes puncit.

2015. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah igen... menj el egy conra és rá fogsz jönni arra, hogy miért ilyenek a karakterek. :D
2015. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!