Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsm vagy anális szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm vagy anális szex?

Figyelt kérdés

Melyiket fogadjátok el jobban, lányok?

(Bár sejtem melyik nyer)


2015. okt. 18. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Bdsm
2015. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem elfogadom, hanem élvezem. És ez a bdsm.
2015. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Melyik Oldalt szeretitek(bdsm)?

Azt hittem mki anált fog írni!

2015. okt. 18. 13:25
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Mert hogy ez két egymást kizáró fogalom? Ha az egyiket igen, akkor a másikat nem?

Étterem, vagy savanyúság?

Utazás, vagy autó?

Alvás, vagy párna?


Amúgy az anális szex nagyjából egyértelmű, de meg tudnád határozni egy mondatban, hogy mi az a BDSM?

2015. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudod Te jól mi a bdsm,egész napod itt töltöd olvasással Wanda
2015. okt. 18. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Én tudom, csak az az érzésem, hogy te nem tudod.
2015. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Domináns. Komoly kapcsolatban alárendelt szereppel sincs gondom.
2015. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Wanda vicces lány vagy,már akkor meghatározta a bdsm az életemet mikor apádban voltál még...
2015. okt. 18. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:

sztem a bdsm elég divatos lett az utóbbi időben, még ha az átlag embernek durva tévhitei vannak vele kapcsolatban.


ha beszélgetek egy nővel, simán előjöhet, hogy szereti a bdsm-et, ami nála annyit takar, hogy a pasija olykor kikötözi az ágyhoz egy nyakkendővel, vagy egy sállal. de olyat még nem hallottam tőlük, hogy azt reklámozzák, hogy szeretik az anális szexet. max nagyobb ráhatásra jött elő.

2015. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
BDSM-el csak az a baj h minden srác azt veszi annak h utasításra dug, szopat, stb. Holott a játékba simán beleférhetne h másik srácot elégítsen ki vagy fordítva. De ekkor már nem tetszik a játék...
2015. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!