Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popsi szex így mehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsi szex így mehet?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretném kipróbálni, viszont olvastam, hogy aranyereseknek nem szabad. Nekem nincs aranyerem régebben volt párszor véres a székletem és néha mostanában is fájdalmas az ürítés de az aranyér egyéb tünetei soha nem fordultak elő...szerintetek lehet ebből gond?

2015. okt. 18. 02:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jóindulatból mondom, inkább menj el előbb egy orvoshoz és ha azt mondja, nincs semmi bajod, akkor biztosan.
2015. okt. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Elképzelem a szituációt. Jó napot doktor úr. Szertnénk a párocskámmal popsisexelni? Csak félek, aranyerem lehet. Megnézné, szabad- e nekem?

:)

Életszerű. :))

2015. okt. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

"volt párszor véres a székletem és néha mostanában is fájdalmas az ürítés"


Ezek után inkább ne próbáljátok ki. Illetve mivel erre úgysem hallhatsz, próbálj feldugni valami vékonyabbat és rövidebbet óvszerben, mint a párod pénisze.

2015. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Csináldd!

Hátha szétrepedsz és lesz min röhögnöm, kis ribi.

2015. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább hanyagoljátok ebben az esetben szerintem.
2015. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
a suliban nem tanitottak meg hogy a végbél székletüritésre szolgal nem pedig hogy a f ... ki be járjon benne
2015. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
egyszer kipróbálhatod, aztán ha nem okés tünetek lesznek utánna, akkor legfeljebb többször nem csinálod. de ha nem lesz semmi probléma utánna, akkor miért ne máskor is kipróübálhatod. persze az aranyeres pár napodon ne csináld, ha éppen azok a napok vannak. majd ha elmúlt az a.ér, akkor.
2015. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld előbb valami vékonyabb dologgal, pl. az újjad.
2015. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

jómaga is azt javaslom,hogy egy dokival konzultálj errről.

és hogy ne egy random doki legyen a szerencsés aki a posidat vizslatja javalom egy urulogust keress.

2015. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es nem urológus, hanem proktológus !!
2015. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!