Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges a barátság extrákka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a barátság extrákkal nálunk?

Figyelt kérdés
Van női 30+ os ismerősöm akihez járok régóta szemöldököt szedni. Jól megértsük egymást, nevetünk, viccelünk. Az utóbbi időben elkezdett kicsit provokativan (provokálni) beszélni, viselkedni. Kicsit perverzül is beszél :) Nos neki van egy gyereke meg férje aki nincs itthon egy ideje elvan utazva. Gondoltam megpróbálom én is egy kicsit provokálni, kicsit pervezül beszélni vele, + hogy megyek hozzá akár masszázsra vagy epilálni mellkas és akár intim helyen is. Ha intim helyen epilál, és feláll, illetve csak fogja nyilván ő is megkivánja nem és megtörténhett nem ? egy kis barátság extrákkal. Illetve ti mit ajánlotok mit tegyek és hogyan mikor nála vagyok ?
2015. okt. 13. 19:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10.


Értelek, nem volt ilyen csak miután jobban megismert akkor kezdett el úgymond flörtölni. A borravaló peddig áhh, első sorban is otthon dolgozik, másod sorban peddig ha nem adsz neki nem sértődik meg majd legközelebb nem hinném hogy a borravaló bár mindig otthagyom borravalónak amennyit kér ő alapból. De majd elválik. Köszönöm!

2015. okt. 13. 21:26
 12/15 A kérdező kommentje:
Illetve, az utolsó alkalomkor amikor szemöldökön voltam, a kezével enyhén hozzá ért az arcomhoz közbe és simogatta, mikor közelebb hajolt akkor a mellével is.
2015. okt. 13. 21:30
 13/15 anonim ***** válasza:
próbálj rá, majd kiderül! várom a sztori végét :D
2015. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp megirom mi történik, én is nagyon kiváncsi vagyok rá :D
2015. okt. 13. 21:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazad van, annyira nem ciki ha feláll, bár szerintem nem fog, főleg ha elkezdi a gyantázást. De nőként azért azt gondolom, hogy nem feltétlenül egy ilyen helyzetben szeretnék találkozni az újdonsült partnerem álló farkával. Szóval szerintem ne gondold azt, hogy ezzel izzítod be a nőt. Mi nők nem elsősorban péniszekre izgulunk fel, sokkal többet jelent eleinte ha humoros vagy és jó beszélgetőpartner. Azt, hogy mi van a gatyádban, csak pár randi után akarjuk tudni.
2015. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!