Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen legyen egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen legyen egy nő az ágyban?

Figyelt kérdés
Jöhet minden vágy, preferencia, fehérnemű, minimumteljesítmény, amit csak szerettek, ha egy nő olyan :)
2015. okt. 12. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet olyan, mint egy fadarab. Olyan, mint aki 0, azaz nulla közeledést ad bele az egészbe. Ő csak úgy van, mint egy bábu, még viszontölelni se akar, mert még azt is sérti az önérzetét, neki semmilyen jelet ne kelljen adni, a férfi játsszon el, örüljön, hogy nővel van. Ő fáradhatatlanul vigyen bele mindent és viselje a feszültség terhét is, az ő hibája az is, ha nem tudja lebontani. Folytathatnám, tapasztaltam ilyet sajnos. hosszan...
2015. okt. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha alul van a nő, akkor is, ha nem tud mozogni, mert olyan a póz, még tudja simogatni a férfit :D
2015. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Legyen egy gátlástalan r!banc, beszéljen mocskosul és mozogjon ő is! Fadarab nem kell. Oh és mivel volt nőm, aki csak sötétben és szemből volt hajlandó, mert szerinte hátulról megalázó... na ilyen még 1x nem lesz!
2015. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tudod mi a dolga a nőnek... ;)


1. Társaságban úrinő!

2. Konyhában szakácsnő!

3. Ágyban szajha!


Nem olyan nagy dolgok ezek. :))

2015. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Misszionáriusban túl sok mozgásra nincs lehetőség, de:

-be lehet állítani a csípőmet úgy, hogy mélyebb, élvezetesebb legyen a behatolás

-tudom szenvedélyesen simogatni, csókolni a párom, átkulcsolni a lábammal

-tudom szavakkal, vagy metakommunikációval jelezni, hogy élvezem

-tudok játszani a hüvelyemmel, szorítani, elengedni, hogy fokozzam az élvezeteket (neki is, magamnak is).


Na és nem csak egyféle póz létezik ugye... ha bizonyos pózokban nem mozgással, hanem másképp veszek részt az együttlétben, akkor máris nincs fadarab-érzés, de úgyis összességében számít, nem azon múlik, hogy egy adott pózban milyen vagyok... mivel általában a szexben kezdeményező, bevállalós, kommunikatív, játékos vagyok, ezért a páromnak tökmindegy, hogy misszionáris pózban esetleg pont nem mozgok túl sokat.

2015. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy debil, akkor nem leszel fa. De én utálom azt, amikor órákon át lehet csókolgatni és ölelni valakit, ő akkor is b**ik az egészbe, mert úgy gondolja hogy ő a nő, őt kell megdugni, és ott a pont. :D
2015. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!