Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? A barátom valamiér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom valamiért nem szexszel velem, ő kielégít engem kézzel, érzem a merevedését és ő mégsem engedi, hogy kielégítsem.

Figyelt kérdés
Ő azt mondja, hogy nem szereti az óvszert. Már többször utaltam arra, hogy orálisan kényeztetem, de ő nem enged a pénisze közelébe. Nem értem őt, mi lehet a baj? Hamarosan fogamzásgátlóra váltok de én úgy gondolom nem a gumival lehet a probléma. Hasonló cipőben valaki? Mi lehet a baj?

2015. okt. 12. 09:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az hogy van hogy lelankad az normális.

Az hogy nem haggya hogy leszopd azt nem értem. Lehet nem szereti vagy nem tudom...de amugy ja én is annyit tudok mondani hogy beszélj vele.

2015. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

# 8/9


neked lehet igazad, de tudja hogy nekem a méret nem számít, mivel hüvelyi úton nem jutok el a csúcsra. Hogyan bizonyítsam be neki,hogy nekem ő így jó ahogy van? Már tudni kellene.

2015. okt. 12. 09:59
 13/18 anonim ***** válasza:
nézd lehet, hogy tényleg az van hogy idegenkedik az oráltól a gumi meg zavarja. kezdd el a fogamzásgátlót és lehet, hogy minden megoldódik. ha meg akkor is gond van majd megbeszéled vele
2015. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
vagy az, hogy csúnyának tartja a péniszét
2015. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2015. okt. 12. 13:11
 16/18 anonim ***** válasza:
7-es. tudom h sok nő szed hát szedjenek, reméljük nem lesz bajuk. Én soha nem fogok szedni és eddig se szedtem. miért baj h leírtam a véleményem. szabad nem? Szerintem nem viccet írtam. ne menjünk bele ebbe az írogatásba, mert ez a lány, aki feltette a kérdését nem arra kíváncsi, hogy a kommentelők vitatkoznak.
2015. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kicsinek tartja a farkát szerintem.
2015. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
gumiban nekem is lelankad... :(
2015. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!