Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? A barátom valamiér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom valamiért nem szexszel velem, ő kielégít engem kézzel, érzem a merevedését és ő mégsem engedi, hogy kielégítsem.

Figyelt kérdés
Ő azt mondja, hogy nem szereti az óvszert. Már többször utaltam arra, hogy orálisan kényeztetem, de ő nem enged a pénisze közelébe. Nem értem őt, mi lehet a baj? Hamarosan fogamzásgátlóra váltok de én úgy gondolom nem a gumival lehet a probléma. Hasonló cipőben valaki? Mi lehet a baj?

2015. okt. 12. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a baj... Szerintem bolond hogy kihaggya..
2015. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

NEm nagyon értelek, akkor most az van hogy eddig gumival csináltátok és azzal már nem akarja azt várja h szedj gyogyszert és addig semmit sem enged??

Na tudod mit én egy pasi miatt se szednék fogamzásgátlót. Nem jó a szervezetnek és nehogy má ha nem szeretno gumival akkor nincs szex és kész inkább hagyja h tönketedd magad a gyógyszerrel minthogy gumival csinálnátok? neki csak az a lényeg hogy neki kényelmes legyen ha ezt a üzit megmutatod neki az lesz a válsz hogy más nő is szedi és ha mindenki igy állna hozzá senki se szedné stb tanács : AZONNAL DOBD KI A PASIT

2015. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Vagy lehet hogy valami baj van ott neki?

Doki?

2015. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

El tud élvezni benned/tőled? vagy még sose próbáltátok?

Lehet fél h lelankad ha szexre kerül a sor, vagy nem tud elmenni csak ha magénak csinálja.

2015. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy amikor gumival csináltuk ő nem élvezte, akkor váltottam volna orálra, amit nem hagyott, többször is akartam, pedig nem szeretem a dolgot, de nem enged oda. A tablettát ő akarja, de nem kifejezetten azt, szerinte lehet bármi, csak a gumi nem jó. Engem pedig nagyon zavar,hogy ő kielégít engem de én őt nem tudom, mert nem engedi.
2015. okt. 12. 09:50
 6/18 A kérdező kommentje:

# 4/5

volt már,h lelankadt szex közben.

2015. okt. 12. 09:51
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem krdezd meg tőle...ha komoly a kapcsolat akkor lekell ülbi és meg kell beszélni...nem kell találgatni meg hímelni hámolni...mondja meg ő,h mi baja van...2# te meg nelegyél már szélsőséges...annyi nő szed fogamzásgátlót évtizedeken át telhesen problémaentesen,h amit írsz az vicc...
2015. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

erről van szó.... fél és önbizalomhiányos...

azt hiszi kicsi van neki, azt hiszi, hogy le fog lankadni, azt hiszi, hogy nem fog neked tetszeni a pénisze ezért nem akarja, hogy a közelébe menj a kezeddel meg szemeddel.

2015. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És azt megjegyzem,h gumiban én sem szeretek szeretkezni mert alig érzek valamit.Persze ha muszály lenne akkor csinálnám de messze nem az igazi...
2015. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Töketlen:D
2015. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!