Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti kipróbáltátok már a BDSM-et...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kipróbáltátok már a BDSM-et valamilyen formában?

Figyelt kérdés
Én csak a fenekelést, de nagyon tetszett. :) 20/L
2015. okt. 10. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik oldal érdekel? 25/F switch
2015. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az már annak számít?

Ha kutya pózban duglak mint az állat(erős nyomásokkal, de lassan) és közben néha rá csapok a fenekedre, már az?

Akkor mindig is csináltam.

Vagy ha szeretem, ha kicsit karcolja a farkamat a lány szopás közben? Mert akkor mindkét fél jó nekem.

2015. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt aktívan űzzük. A fenekelés az jó, bár nem mindegy h tenyérrel, vagy komolyan, pálcával v korbáccsal. Én a pálcát szeretem.

A kikötözés is jó, apróbb kínzások, megalázás, és orgazmus kontroll. Talán az orgazmus kontroll a legizgalmasabb játék számomra a bdsm-ben.

2015. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Többször is.

Domként

2015. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, az exemmel jöttem rá, hogy szükségem van az alárendelt szerepre a szexben.

a fenekelést, kikötözést, kényszerszájbadugást, orgazmuskontrollt imádtam a legjobban :)

20/l

2015. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Scav ***** válasza:
dugás közben egyszer nyáron berepült egy darázs és a hátamba csípett. ez ér?
2015. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Medical fetish, több partnerral, magas szinten. Dom, Ffi, 37 És persze fenekelés, kikötözés
2015. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát persze. Kikötözés volt már, de még többet is ki fogok próbálni. :)
2015. okt. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. 49/dom/ffi
2015. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!