Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, jobb a szűz lányokat dugni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, jobb a szűz lányokat dugni?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiság :)

2015. okt. 9. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Csak ha szerelemből történik :) Akkor van egyfajta értéke a lány és a fiú számára is, szerintem.
2015. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Így igaz :)
2015. okt. 9. 11:32
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek, ha csak kósza kefélés, nem szabad hagyni, hogy erre fecsérlődjön el egy lány ártatlansága. :)
2015. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Fizikailag szarabb. 14-18 évesen mindig szűz lányt szerettem volna barátnőnek én is.


De mióta felnőtt vagyok és a szexben tapasztaltabb, egy szűz lányt csak tehernek tartanék

-rengeteget kell várni rá

-vigyázni kell az első néhány alkalommal


Persze ha belém lenne őrülten zúgva egy nagyon szép szűz lány, rá nem mondanék nemet és várnék rá pár hónapot. De amúgy már inkább a vad szexet kedvelem, ahol nem kell vigyázni arra, hogy mennyire fáj neki.


22/F

2015. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

HA magát az aktust vesszük alapul, a gyakorlott nővel jobb. Minél ügyesebb, annál jobb. Olyan 35-40 körül vannak a nők a csúcson, nekem olyan kell.

Nem tini, aki még szinte fél a szerszámtól, nem hogy használni tudná.

2015. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem megvan a varázsa annak ha bátortalan és ügyetlen.


Sőt ha párkapcsolatról beszélünk akkor ugye "meg kell tanítani" neki hogy mi a jó, hogy csinálja. Mivel sose csinálta ezért könnyen tanul.


Egy tapasztalt nő pedig azt csinálja amiről azt gondolja hogy jó. Közben lehet másnál ez tényleg bevált, nálam nem.


Az első barátnőm szűz volt, az első pár alkalommal ugyan valóban bénázott de elég gyorsan megtanult úgy játszani a szájával, hogy abban azóta még nem volt részem újra.


A mostani barátnőm meg már előttem 3 sráccal is volt és nem rossz amit csinál, csak egyszerűen hiába mondom neki hogy ne így ne úgy, ugyanúgy egyik fülén be, másikon ki. Megszokásból csinálja a saját taktikáját.


Ideig óráig megjegyzi azt amit mondok, de mindig visszatér ahhoz, ahogy ő gondolom régen csinálta. Nem tudom mennyi idő kell neki, hogy rájöjjön hogy ez nálam annyira nem válik be, mint másnál...


Ha úgy kérdezed hogy a mostani barátnőm jobb lenne-e hogy szűz lett volna mikor megismerkedünk akkor igen jobb, mert már pár hónapja együtt vagyunk és tuti hogy ennyi idő alatt már "feloldodott" volna és nem követné el azokat a dolgokat, amik "beidegződtek" a megszokásai közé.


De egyébként jelentéktelen a kérdés, mert a barátnőmet ennek ellenére nem cserélném le senkire... csak hát le kéne ülnöm vele egyszer beszélni erről, de annak úgyis egy nagy "durci" lenne a vége.

2015. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszönöm.
2015. okt. 9. 11:55
 8/14 anonim ***** válasza:
2%

Miért lenne jobb egy béna fadarabot dugni szemben egy olyannal, aki tudja mit akar?

Miért hiszik sokan, hogy a szüzesség valami felbecsülhetetlen értékű kincs?

2015. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj sorozatosan egy lánnyal kivitelezhetetlen a dolog :)
2015. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerelemmel a legjobb ez igaz. De akkor a legjobb ha a lány szűz és csak az ujjazás miatt van kitágulva. :) mondjuk az én barátnőmnek voltak előtte fiúi de egyikkel sem rendesen szexelt csak annyi volt hogy bedugták a makkjukat mert nagy volt nekik meg nem tetszett nekik az a fiú :) nekik nagyobb farkuk volt mint az enyém de az enyém neki tökéletes és teljesen kitudja őt tölteni. :)
2015. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!