Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan értékelitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan értékelitek a saját szexuális kisugárzástotokat?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok megelégedve a másodlagos nemi jellegekkel, amiket kaptatok a természettől? Mit gondoltok magatokról, mint nőről (külső, belső)? Mi a csáberőtök, trükkjeitek? Mennyire tudjátok elengedni magatokat az ágyban (spontaneitás, nyitottság, játékosség, tabumentesség, kezdeményezőkészség stb?)

Hanyast adnál magadnak 10-es listán?


Kort is írj!


2015. okt. 8. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3ast
2015. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

10\7

22\L

2015. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
#1-nek hatalmas önbizalma lehet...
2015. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs szexuális kisugárzásom, mert általábam mindig búval b*szott vagyok és ez sokat ront szerintem. Igencsak híján vagyok a nőiességnek, széles a vállam, keskeny a csípőm, kicsik a melleim és elég markáns az állam. (Férfinak mennyivel jobb lennék :D)

Belsőre is inkább egy pasira hajazok. Se trükk, se csáberő. Ha dugni akarok akkor megyek és rámászok a páromra, nem szoktam utalgatni, hogy szexelni van kedvem meg ilyenek, csak sajnos ilyenkor mindig elutasítás a vége, ha én kezdeményezek. Nyitottnak tartom magam, de nem vagyok elég spontán.

10/6

21/L

2015. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10/1000 23 éves nő.
2015. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem általában inkább cukinak szoktak hívni, mint szexinek, de az ágyban vad vagyok és akkor nagyon szexinek is érzem magam.:$
2015. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexuális kisugárzás és az, hogy mi van az ágyban az két külön dolog. Én a szende jó kislány típus vagyok első pillantásra, de ha valakivel együtt vagyok akkor mindent a nap bármelyik pillanatában. 20/L
2015. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs, nem létezik. A másodlagos nemi jellegek elmehetnek a fenébe, hiába jó valami, ha mégse jó. Én szerintem nem vagyok igazi nő, se kívülről, se belülről. Nincsen csáberőm, trükkjeim meg pláne nincsenek. El tudom engedni magam az ágyban maximálisan, de soha nem élveztem még a szexet vagy, ha orált adtak nekem és orgazmusom se volt még. 10/0

18/L

2015. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4- est.
2015. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én külsőre kicsit sem vagyok magammal megelégedve. Magas vagyok, nagy mellekkel, viszont kicsit sem vékony. Nem az alakommal csábítok az biztos :) Bár azt mondják olyan erős szexuális kisugárzásom van, amivel bárkit megkaphatok. És eddig nem is nagyon tudnék olyan esetet mondani, amikor vágytam valakire és azt ne szereztem volna meg. Azt mondják , és én is így látom, hogy nagyon aranyos arcom van. Mindig mosolygós. Ha rám néznek, az embereket elfogja a nyugodtság a kedvesség érzése. Mégis ez az egész inkább szexi. Álítólag akaratlanul is iszonyat vadító a tekintetem, szép , formás telt ajkaim vannak amit mindenki megkíván. Aztán ha megakarok kapni valakit, a szám harapdálásával a tekintetemmel és a frappáns válaszaimmal mindig felkeltem mindenki érdeklődését. Az alkatomból kifolyólag egyébként eléggé gátlásos vagyok , mégis bennem van a bizonyítási vágy és mind a partnerem mind magam felé is, így mindig oda rakom magam az ágyban :D azt mondanám érzéki és vad vagyok. Kitartó és bevállalós. És eddig egytől egyig mind vissza járt vissza jött volna szóval úgy gondolom értem a dolgom. 10/9re értékelném a teljesítményem. Ha a gátlásaim is teljesen letudnám vetkőzni maga lenne a tökély. 23/L
2015. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!