Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a pasitokat rajtakapnátok azon, hogy egy fiúval szexel a saját ágyatokban? Hirtelen mi futna át az agyatokon?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére továbbra is vele maradnátok, vagy ezt is ugyanúgy súlyos megcsalásnak vennétek, mintha lánnyal tette volna?
2015. szept. 9. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Hát én elröhögném magam :'D 😂😂😂😂
2015. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
En megcsalasnak vennem..de ha szeretem akkor adok neki meg1 eselyt
2015. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

kérném hogy folytassák és nézném, de én perverz vagyok :$

nem venném ugyanolyan megcsalásnak, amit egy másik lány tud nyújtani, azt én is, de itt ugye más lenne a helyzet...

2015. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Mielőtt belekezdek ebbe leszögezem nincs bajom a mássággal, de én őt szánalmasnak tartanám az eset után és nem maradnék vele.
2015. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
jobb mintha másik csajjal lenne, mert így nem bennem van a hiba, csak olyanra vágyik amit tőlem nem kaphat meg.
2015. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vele maradnék, én is biszexuális vagyok, teljesen más azonos neművel az együttlét. Persze azért nem akarok a bőr és nemibeteg gondozóba járni, fő az egészség. :)
2015. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Én tuti el hánynám magam.. Két pasi önmagában is undorító, nem hogy még vele kefél félre.. Fúj... Na eddig volt étvágyam..eddig..
2015. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
38%
Miért ne lenne ugyanúgy megcsalás? Dobnám ki, mint macskát sz-rni.
2015. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Inkább akkor másik lánnyal kapjam rajta. Akkor legalább tudom, hogy hetero és nem más férfiak fenekében szeret túrni/nem azt szereti ha más férfiak túrnak a fenekében.


Dobnám őt egyből és elhíresztelném a dolgot a közös ismerősi körünkben, elmondanám mindenkinek ezt róla, akinek csak tudom. Hiszen megcsalt.

2015. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem maradnék vele az holt biztos. De legalább a következő én még sohában mondhatnám, hogy az én pasim még sose kúrt félre másik pasival.
2015. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!