Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, melyik tetszik jobban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, melyik tetszik jobban, ha a popsitokat nyaljak es a puncitokat ujjazzak vagy forditva?

Figyelt kérdés

25 vagyok es egy 19 eves csajjal alakul ilyen iranyu dolog.


Azt mondtam neki viccesen, hogy ha eljon, akkor barmit megtehet velem.


Erre azt mondta, h nem meri elmondani a kivansagat, mert akkor tudja, h egesz este a fenekeben lennek :D


Elegge izgat engem is a dolog, igazabol mar voltam ezzel a lannyal, de most fel ev utan ugy tunik megint lesz valami.


Es hat nyiltan megmondta h kiprobalna a dolgot, hogyha tenyleg kinyalnam a feneket.


Es olyan feneke van amiben jo belefulladni :D


Es a kerdest most azt irom, mert szeretnem meglepni a targyban nevezett dologgal, szal a puncijat is izgatni kozben


2015. okt. 6. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó érzés, ha olyan a partner és jól is csinálja. 24/L
2015. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Daidalosz ***** válasza:
A parom azt szereti ha a csiklojat nyalom es a puncijat mep a posijat ujjazom. Na nem mindig. Mindig ravezetjuk egymast arra amit a masik szeretne.
2015. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Punci nyalás, popsi ujjazás.
2015. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 15-16 évesek?.. 19/F
2015. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!