Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, melyik tetszik jobban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, melyik tetszik jobban, ha a popsitokat nyaljak es a puncitokat ujjazzak vagy forditva?

Figyelt kérdés

25 vagyok es egy 19 eves csajjal alakul ilyen iranyu dolog.


Azt mondtam neki viccesen, hogy ha eljon, akkor barmit megtehet velem.


Erre azt mondta, h nem meri elmondani a kivansagat, mert akkor tudja, h egesz este a fenekeben lennek :D


Elegge izgat engem is a dolog, igazabol mar voltam ezzel a lannyal, de most fel ev utan ugy tunik megint lesz valami.


Es hat nyiltan megmondta h kiprobalna a dolgot, hogyha tenyleg kinyalnam a feneket.


Es olyan feneke van amiben jo belefulladni :D


Es a kerdest most azt irom, mert szeretnem meglepni a targyban nevezett dologgal, szal a puncijat is izgatni kozben


2015. okt. 6. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

jò ötletnek hangzik, csak fontos a higénia!

hajrá ;)

2015. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nyalgkiaseggét :-o aztán otthagymegszopat
2015. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
felváltva? :D
2015. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jó kis csaj lehet,hogy ilyenekben benne van, én ujjaznám a fenekét is ezerrel :D

21/F

2015. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hat igazabol eleg sok no benne van ebben abban, csak ki kell puhatolozni mit akarnak
2015. okt. 6. 22:47
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

A puncijával ne foglalkozz, az ma már nem divat!

Hogy képzelted, hogy egyáltalán hozzáérsz a puncihoz?

Maradi!

2015. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az ilyesmit egy jó adag bableves után szoktam. Na az az igazi, mikor nem csak az orrod csavarj, hanem a gyomrod is!
2015. okt. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Mi is most kaptunk rá barátnőmmel, múltkor annyira nem bírt magával, hogy a lépcsőaluljáróban nyaltam ki a fenekét, de hamar abba kellett hagynunk, mert nagy volt a forgalom :D Otthon viszont.... nagyon jót mulattunk, a feneke a nyelvemtől úgy kitágult mint amikor régen két ujjal kényeztettem fél órán át :) Azt mondta, hogy imádta amikor minden egyes alkalommal a nyelvem tövig a fenekében volt és bevallom, én is :P Közben persze nagyon jó ötlet ha a punciját is izgatod, mert ettől TOCSOGNI fog, és ha van elég szabad kezed , mert megkéred Őt, hogy húzza szét a popsiját akkor még a bimbóját is szoríthatod és csipkedheted, vagy ha ez nem tetszik neki akkor csak simogathatod a mellét vagy végig a hátát. Minél nagyobb és több helyen stimulálod, annál jobban fogja élvezni! Tapasztalat ;) És nem tud betelni a dologgal. Ezt követően ugyanis KÖNYÖRGÖTT, hogy dugjam seg*be és élvezzek bele :3 Hát nem kellett kétszer mondania :D Sok sikert!
2015. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as te már tudsz valamit;) szzerintem felváltva csináld neki,párom a fenekembe dugja a nagyujját,másik kezévwl a puncimba 2 ujjal ,közbe nyal,hát imádom:D
2015. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi már csináltuk mindenhogy :) Imádom kényeztetni, imádom ahogy karmol kínjában az én kis cicám és ahogy beleremeg a hangja akárcsak a lába is az élvezetbe. Minél több helyen, minél jobban szeretem Őt ingerelni, mert hatalmasat tud élvezni, többszörösen. Most a vibro tojás a legújabb szám :)

#8-as voltam és köszi #9-es! ;)

2015. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!