Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi fog meg Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi fog meg Titeket egy nőben?

Figyelt kérdés
Milyen benső és milyen külső? A femme fatale típus, vagy egy pici, kislányos nő?

2015. okt. 6. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Legyen kedves,aranyos,lehessen számítani rá,legyen hűséges.Nem mondom hogy a külső mindegy de ne legyen 100kg :D De a belső az első.
2015. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Külsőre általában: szép arcú, hosszú hajú és vonzó alkatú


Külsőre a legnagyobb zsánerem: Magas, hosszú barna hajú, kismellű, vékony alkatú, szép arcú


Belsőre: kedves, aranyos, gondoskodó, törődő természetű; akiről el tudom képzelni hogy anya és feleség is legyen.


Meglepően sok ilyen lányt lehet találni egyébként.

2015. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a kis csinos lányokat szeretem jobban, nem a full kislányost, csak az olyat amikor egy-fél fejjel lacsonyabb nálam és nincs nagy melle/feneke, de csipője azért szép. De inkább az a legfontosabb a külsőben hogy arcra szép legyen.

Belsőre legyen nőies, jómodorú, okos lány (művelt is ha lehet), gondoskodó, házias, romantikus. És olyan aranyos lány :3

2015. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ezt nehéz leírni...


kb ennek a 8 nőnek az egyvelege ami most hírtelen eszembe jutott...


Kraszkó Zita, Schell Judit, Horváth Éva, Erdőhegyi Brigitta,

Gregor Bernadett, Várkonyi Andrea, Osvárt Andrea

2015. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó, van hogy a külső, van hogy a belső. Ez utóbbi inkább csak alapos ismeretség után, mivel evidens, h a külsőt látja először mindenki.
2015. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! :)

Remélem azért még írnak néhányan :)

2015. okt. 6. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
azta, meglepődtem
2015. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!