Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Melyiket preferáljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyiket preferáljátok egy nőben, ha nyiltan megmondja hogy tetszel neki, vagy ha csábít/flörtöl veletek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, sőt, szerintem minden férfinak bejön.

(Kivételek talán azok, akik megrögzötten igénylik, hogy játszadozzanak velük.)

2015. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nőként mondom, hogy van a kettő között is út... és én ezt preferálom. Tehát a pasi nem csak biztatást, jeleket kap, hanem "helyzetbe hozom", amiben léphet. Kezdeményezek, de nem támadom le. Így gyakorlatilag ő csábít el, de minden lehetőséget megkap hozzá, hogy megtegye.
2015. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még sosem tetszettem egy lánynak sem, mivel alacsony vagyok és ocsmány, szóval nekem bármi jó lenne, de úgy sem lesz egyik sem, mert alacsony vagyok és minden lány szerint ocsmány. De annyira ronda, hogy még csak szóba se állnak velem a lányok.
2015. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2# válaszoló szerintem tuti hozzáállás legalábbis nekem. Mert jelzi hogy ha nekem is ok akkor biztat. Nem olyan mint egy bizonyos réteg, aki elvárja hogy teperj teperj és lehet h majd meg őrül érted de akkor is játssza a nagy nőt. Mikor a pasinak elmegy a kedve mert nem kap viszonzást akkor meg vérig sértődik. Hát nem tök hülyeség...
2015. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyalt jobban tetszik, szeretem az egyértelmű dolgokat.
2015. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!