Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha barátommal a pláza vécéjébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátommal a pláza vécéjében szexelünk annak lehet valamilyen jogi következménye?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen kipróbálnám barátommal vécében a szexet,de ő mindig azt mondja,hogy nem kéne,mert rajtakaphatnak. A plázában mondjuk bemegyünk a női vécébe lebukhatunk? A folyosón ugye lehet kamera,ha azon észreveszik,hogy barátom bejön a női mosdó akkor mit csinálnak? Megbüntethetnek minket?

2015. szept. 30. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vegyen fel parókát és melltartót az tuti álca . Csak borotválkozzon meg előtte nehogy így nézzen ki mert akkor tuti a lebukás . [link] Amugy sima ügy lábad fe a klotyora és hátulról simán mehet a dolog. Az elő játék sztem ott felejtős legalábbis kézzel
2015. okt. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi már csináltuk ezt csak fiú vécében és állva. Elhatároztuk, hogy ha le is bukunk akkor azt mondjuk, hogy párom csak Bejött velem, mert rosszul vagyok. :D nagyon élveztük ahogy hallottuk ahogy járt a forgalom kinnt. A legnehezebb része a csendben maradás mindig. Főleg hogy Ő popsiba kapta :P és oda is élveztem. Aztán megjárattam picit, tettünk pár kört az emberek között és kérdeztem, hogy "Milyen érzés a spermámmal a fenekedben mászkálni az emberek között nyilvánosan?" Imádta. :)
2015. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bátorítsátok csak őket, de ismerek egy párt, akiket mások rajtakaptak a férfi wc-ben, aztán szóltak a biztonsági őrnek, az meg lefújta őket gázsprayvel. Aztán kidobta őket a p-.icsába a plázából. Rendőröket nem hívtak rájuk, de lehet egy tippeteket milyen érzés ha dugás közben lefújnak gázsprayvel.
2015. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minek voltak olyan hülyék hogy megvárták a paprika sprays biztonsági őrt? :D
2015. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem várták meg. Meghallották vásárlók, hogy a WC-ben szexelnek és szóltak a biztonságinak. Tehát ők nem tudták hogy észrevették őket.
2015. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!