Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megtennetek? Vagy ez nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennetek? Vagy ez nagy ri****sag? (Lent reszletes kifejtes! )

Figyelt kérdés
Az egyik egyetemista baratnom dolgozik egy oregek otthonaban, kis penzert. Elmeselte hogy van ott egy 59 eves teljesen apolt es egeszseges ficko, aki nagyon szimpatizal vele es megkerdezte a baratnomtol, hogy ha hozza se erne, csak nezne, akkor sztriptizelne-e neki. Adna neki 10.000 Ft-ot es a bugyijat nem kene levennie. A baratnom tolem kert tanacsot, de oszinten szolva en se tudom hogy mit javasoljak neki. (Amugy BIZTOS hogy fizetne az oreg, mert amikor megkerte, mar elovett egy 10.000-est.)

2015. szept. 27. 15:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Megmondtam a baratnomnek, de azt mondta hogy meg inkabb gondolkodik, mert tudja hogy ez szornyu veszelyes. Oszinten latom rajta, hogy barmit is dont, tanulni fog az esetbol...
2015. szept. 27. 16:34
 22/29 anonim ***** válasza:
55%

Ugyan már. 10.000forintot nem érne az meg nekem,hogy utána egy ordas nagy r***ncnak érezzem magam.

Neki se hiányozhat annyira ennyi pénz,hogy tönkre vágja az önbecsülését,mert ha ennyire gondolkoznia kell rajta akkor bizony tönkre tenné. Aki annyira könnyűvérű,hogy ne okozzon a későbbieknek ez gondot neki az már ott helyben megcsinálta volna a bácsi kérését.


Ha az én barátnőm állt volna elő ezzel tuti biztos leállítottam volna azonnal,hogy verje ki a fejéből és inkább adnék neki kölcsön vagy ha úgy állok akkor pénzt is..

19l

2015. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én többet kérnék érte,csak vigyázzon fel ne vegye az öreg videóra,mert tudja zsarolni majd.
2015. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
#16 os, barátnőm apukája még nincs 53 és már nyugdíjas.:D Amúgy sztem nem éri meg. Ha most megteszi az öreg majd még többet akar, és fenyegetni fogja azzal hogyha nem teszi meg akkor reklámozni fogja amit csinált. Erre a nyakamat teszem...:)
2015. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

10.000 szerintem marha kevés ezért a nagy hercehurcáért :D

Barátnőd tudja, hogy mit hajlandó bevállalni, de mellékesen mondva a sima sztriptíz nem számít prostitúciónak...

2015. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

csak nem te vagy a barátnőd is? :D

ezt azért nehezen hiszem el, hogy pont te jössz fel ide és helyette kérdezed meg mit tegyen. Ezt szerintem neki kellene eldönteni, de mivel nincs semmiféle barátnő, én azt mondom csináld meg az öregnek. Lehet jó pénz lesz ez a jövőben amire állandóan számíthatsz. Havi egy kettő tuti befog figyelni nála, aztán még lehet késöbb emeli a tétet, és egy 20-asért le is pippanthatod. Szerintem megleszel vele max 10 perc alatt, szóval nem rossz pénzt kapnál cserébe.

2015. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

igen, ilyenek pl a rendőrök ;)

de annyi nyugdíjért hidd el, hogy nem öregek otthonában fog dekkolni

2015. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Noren1989 ***** válasza:
#22, szóval csak az árad a kérdés, hmmmm XDDDDDDDDDDDD
2015. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28: Drága,kiragadtad a lényeget!:)

Igen, 20000 már le is szopok bárkit..

2015. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!