Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzhetném le a rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a rossz élmény miatt kialakult undorom?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szeretne a számba élvezni, én viszont nem engedem, mert volt már nagyon kellemetlen, rossz élményem. Mielőtt mondanátok, a párom életem szerelme, nem azzal van a probléma, hogy nem fogadom el őt. Egyszerűen minden porcikám irtózik attól, hogy újra átéljem azt a negatív élményt. Hogyan tudnám legyőzni?
2015. szept. 23. 22:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy nyolcas, nagyon köszönöm, remélem én is hasonlóan járok, mint te. :)
2015. szept. 23. 23:11
 12/19 anonim ***** válasza:
En is remelem, habar a masodik valaszomban kicsit sok lett az akkor, de ertetted ezekszerint. :D Orulok, ha tudtam segiteni egy kicsit! :)
2015. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hogyne, hiszen van aki túllépett ezen, nekem is menni fog talán valamikor. :)
2015. szept. 23. 23:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha azé a másik pasié nem ízlett életed szerelméé bizonyára nem pont olyan lesz.
2015. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

csomó olyan lány van aki már akkor leszop ha azt mondod neki hogy "csinos vagy ma"

egyszer belefut egy ilyenbe az életed szerelme és mivel ez egy olyan vágya ami kielégítetlenül egyre csak nő benne így nagyon kevés ellenállást fog tanúsítani a ribizlivel szemben

2015. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 EpicnessOnSquare ***** válasza:

Kedves kérdező,

Amit tudnék a párodnak javasolni fiúként/férfiként, az az hogy egyen egy csomó ananász az segít az ízén (legalábbis a nekem adott visszajelzések alapján). Remélem legyőzöd az undoro

d és sok boldogságot.

2015. szept. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
8%
Te agybeteg vagy! Ha "torkonlőtt", akkor pont hogy nem érzed az ízét, mert a nyelved első felén vannak csak olyan ízlelőbimbók! Te direkt keresed a kifogást és hülyének nézel mindenkit! Tipikus hp vagy! Remélem elhagy a fenébe!
2015. szept. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Nekem is ment már félre. Vagyis a torokra, elég kellemetlen volt, majdnem öklendeznem kellett, de nem akartam, hogy emiatt rosszul érezze magát a párom.

Én azt csinálom, hogy mikor érzem, hogy el fog menni, akkor úgy mozdítom neki, hogy tudjam, hogy nem a torkomra megy...

Persze nem mindig tökéletes, de tudom, hogy nagyon szereti, és sosem vonnám meg tőle.

Gyakorolj!

2015. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is sokáig undorodtam a spermától, az ízétől, az állagától egyaránt.

A mostani párommal viszont első pillanattól megy, hogy lenyeljem. Még azt is lenyalogatom, ami véletlenül megy mellé. Nem tudom, min múlik, valószínűleg a teljes elfogadáson.


Az is előfordult, hogy a párom (sokadik alkalommal) véletlenül torkonlőtt, és azzal sem volt SEMMI gondom.

2015. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!