Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzhetném le a rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a rossz élmény miatt kialakult undorom?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szeretne a számba élvezni, én viszont nem engedem, mert volt már nagyon kellemetlen, rossz élményem. Mielőtt mondanátok, a párom életem szerelme, nem azzal van a probléma, hogy nem fogadom el őt. Egyszerűen minden porcikám irtózik attól, hogy újra átéljem azt a negatív élményt. Hogyan tudnám legyőzni?
2015. szept. 23. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha nem túl nagy kérdés. mi volt az a nagyon negatív élmény?
2015. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És mi volt benne annyira negatív. 22/L
2015. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az előző párom váratlanul élvezett a számba, szabályosan torkonlőtt, életemben nem éreztem még ennyire undorító ízt...
2015. szept. 23. 22:33
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
szokjad csak azt az ízt :D
2015. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szándékosan, vagy véletlenül? mondjuk tökmindegy, a végeredmény ígyis-úgyis neked volt rossz élmény...
2015. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

a barátod ehetne előtte sok édeset és semmi kávé sör bor cigi

iszonyatosan befolyásolja az ízét minden amit a szervezetedbe juttatsz. a te nedvedét is

2015. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D
2015. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hasonlo az en sztorim is. En is atestem egy ilyen rossz elmenyen, es en is undorodtam. Aztan talalkoztam eletem szerelmevel (masfel eve vagyunk egyutt), o is nagyon szerette volna, de mondtam, hogy nem, talan, majd egyszer, es megertette. Aztan kesobb valahogy en kivantam meg, ugy gondoltam, hogy ra tudok en erre keszulni, es meg is leptem vele a parom. Ez mar abszolut pozitiv elmeny volt, azota is megtortent tobbszor, nincs vele semmi gond. Szoval szerintem ez abszolut a te lelkivilagodtol fugg, hogy milor erzed ugy (persze kenyszer nelkul), hogy bevallalod ujra, hatha felulirja az elozo rosszat. Ne gorcsolj ezen, a parod meg ertse meg. :D

L/21

2015. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Megérti ő, csak én is szeretnék neki jót. Abszolút türelmes típus, de látom rajta, hogy nagyon vágyna rá.
2015. szept. 23. 22:58
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor magaddal szemben legyel turelmes, ne gorcsolj ezen. Vagy vedd ra magad, probald ki. :) De ha megerti, akkor meg szerintem ne aggod tul, fogd fel ugy, hogy huzod meg az agyat egy kicsit. Majd ha eljon az ideje, akkor csinald. :) (ja, 8-as voltam)
2015. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!