Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés volt az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés volt az, amikor végre először egy aktus tovább tartott 40 percnél?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már részem több órásban is, de egyáltalán nem igénylem. Sokkal jobban szeretem az "átlagos" hosszúságú (mondjuk 10-20 perces) aktusokat, és inkább ebből többet (közben kis pihivel), mint egy hosszút.


Nekem viszonylag hamar jön az első orgazmusom, és rövid idő alatt képes vagyok többször elmenni, de egy idő után már nem jelent többlet élvezetet, ha még egy-két-három további orgazmusom van. Az első 10-20 percet tudom úgy IGAZÁN élvezni, utána már annak örülök, ha a párom is elélvez.

2015. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem: számomra az plusz élvezeti forrás, ha a párom belém élvez. És inkább történjen meg többször egy este, mint egy hosszú aktus végén egyszer.
2015. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!