Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti nektek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti nektek milyen érzés ha a partnereteknek aktus közben nem áll fel, vagy lekókad? Tényleg ekkora tragédia, ahogyan a férfiak átélik ezt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Hisz minket nőket is cserben hagy, pedig rákészültünk a dologra.
2015. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tragédia, de valami problémára hívja fel a figyelmet.
2015. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez csak többedik menetnél szokott előfordulni, és nem érzem tragédiának, mert tudom, hogy a párom teljesítménykényszere miatt van, túl sokat vállal be. Ilyenkor jelzem, hogy szerintem kicsit várni kéne, pihenjünk, bújjunk össze, beszélgessünk, és majd később folytatjuk.

Nem szoktam magamra venni, mert tudom, hogy kíván. Eddig minden szexuális zavart sikerült türelemmel áthidalni.

2015. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen volt már velem és utáltam az egész helyzetet. Tökre fel voltam izgulva és mindent megtettem ,hogy a srácnak imponáljon az amit csinálok. Lovagolni akartam rajta ,de kicsúszott mert lekókadt...azt mondta a kotonnal van a baj ,mert nem szereti. De nem tragédia ,mert több oka is lehet.. az már jobban ha nem élvezz el.
2015. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat elég lehangoló... Csalódás
2019. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!