Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi aki, ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki, ha a nő nem tud kielégülni, nem azt mondja, hogy izgassa magát szex közben?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy csak ez az egy mód van rá...
2015. szept. 22. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze én , előtte vagy utána jól lerendezem ( szokta kérdezni " és én mikor következem?"
2015. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem teljesen értem :D
2015. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek megy simán dugástól elmenni. Nyilván, ha nem tudom így a csúcsra juttatni, kinyalom vagy megujjazom előtte/utána/közben. Tudsz jobb alternatívát?
2015. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyeneket mondani... Bár az tetszik, ha a nő magához nyúl szex közben, és rásegít kicsit. Izgató látvány. :)
2015. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Max a másik, hogy a férfi használja a kezet. Mi más alternatíva lehet meg? Van olyan lány aki nem tud elmenni hüvelyes keresztül annak ez a két alternatíva létezik.
2015. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondol, hogy ha a nő nem tud kielégülni, akkor nem a férfi izgatja (kézzel, szájjal), hanem kvázi rábízza a nőre, csináljon, amit akar, oldja meg magának. Vagy, mint ahogy a 4-es írta, izgassa magát, mert az A FÉRFINEK izgalmas látvány.
2015. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én minden pasimnak megmondtam, ha ez felmerült, hogy nem azért dugok vele, hogy masztiznom kelljen közben. Ha meg szarik rá, hogy elmenjek akkor viszlát! De szerencsére így gyorsan kiszűrhető, hogy ki normális, és nem egy rakás szhar az ágyban.
2015. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7. válaszoló!

Pontosan én sem azért akarok dugni, hogy masztiznom kelljen közben. Erről beszélek...

2015. szept. 22. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig azzal kezdem hogy jól felizgatom a számmal és az ujjammal, és utána rakom be neki így mindig el tud élvezni a lány is, de ha még se akkor utána elintézem máshogy
2015. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mantis religiosa ***** válasza:

Olyan nem lehet, hogy csak Én élvezzek el, a lány pedig nem! ( Na jó egyszer volt, de az más téma ). Addig kényeztetem, míg legalább egyszer nem jut a csúcsra, de az se baj, ha többször. Hál' Istennek van két kezem, tíz ujjam, és egy nyelvem, amiket tudok használni.


Ha mondok ilyet lánynak szex közben, csak azért, mert izgató a látvány, és ez jó hatással van Rám, aminek meg örül a lány. ( Aminek meg Én örülök. Szóval mindenki boldog. )

2015. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!