Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem, ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha nem tudok lentebb adni az igényeimből?

Figyelt kérdés

Szóval teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok egy főnyeremény mint férfi. Se nem vagyok gazdag, se nem vagyok izmos(nem az a nagyon kövér, de elhízott), vagy 3-4 évvel fiatalabbnak tűnök a koromnál.

Arcra azért viszonylag rendben vagyok, ápolt vagyok, adok is magamra és kifejezetten nyugodt, báránylelkű típus vagyok.


A probléma az, hogy nagyon felszínes vagyok mindemellé. Kb. csak az olyan kinézetű lányok/nők tetszenek (vonzanak szexuálisan) akik mellé egy nagy alfahímet tud csak elképzelni az ember. Próbáltam már kedvesebb mondhatni az én külső színvonalamon lévő lánnyal ismerkedni, de egyszerűen nem indult be semmi.


25 évesen még csak egyetlen barátnőm volt 1x sikerült megfognom az "Istenlábát" vele 5 évig együtt voltunk, de kihűlt a szerelem. Jelenleg 3. éve egyedülálló vagyok, vajon lesz még 1x ugyanakkora szerencsém mint akkor volt vagy már így maradnak a dolgok ? :D 25/F



2015. szept. 21. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

De amikor egy nő írta ki, hogy neki gazdag pasi kell, kapta az ívet mind a két nem részéről... "Cserébe mit tudsz neki nyújtani?" "Felszínes ribi" és társai... Én is elgondolkodtam, hogy most ez komolyan párválasztási szempont?

De ha egy férfi írja ki, hogy ő amúgy semmit nem tesz azért, hogy alfahím legyen, de azért nem adja lejjebb... Bocsánat, "lentebb" az igényeit, az teljesen normális. Mert egyértelmű, hogy csak a modellányok kellenek a "férfiaknak" csúfolt lényeknek. Aztán jön a hiszti, hogy a nőknek csak a pénz kell, meg buták és felszínesek... De kit érdekel, ha lehet mutogatni őket?


Várni... Haha. Ha neked lesz valakid, az is csak azt jelenti, hogy az élet rohadt igazságtalan.


Vagy csak azt, hogy a férfiaknak a külsőn kívül más nem fontos... Amit eddig is tudtunk.


Ha én írnám ki, hogy alacsony vagyok, van rajtam plusz 8 kg, még nem végeztem az egyetemen, de amúgy nekem gazdag, jóképű, magas, intelligens férfi kell... Úgy lehordanának, hogy az nem igaz. És nem enyhén alpári stílusban.


Ennyit rólatok.

2015. szept. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!