Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más, mint más, mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más, mint más, mit tegyek? (kifejtés lentebb)

Figyelt kérdés

A problémám a következő: gyerekkorom óta vonzódom a saját nememhez, ez kamaszkoromtól egyre markánsabbá vált. 14 éve keresek és nem találok megfelelő partnert.


Szinte minden módszert kipróbáltam (telefon, újsághirdetés, netes partnerkeresők, ismerkedőhelyek, spontán haverkodás, baráti kör), de hiába. Megfigyeltem, hogy a klasszikus bu.zitípustól undorodom (aki a szexualitására építi az életét és ennek megfelelően calvin klein alsóban fotózkodik, ladygagát hallgat, seg.grepacsi táskát hord meg ékszerarzenált és nyafog, mint valami hülye pi.csa stb), így kapásból kilőve az ilyen érdeklődésű emberek jó 95%-a.

Ha nő kellene, nőt keresnék, férfinak férfit szeretnék.


Szintén probléma, hogy nem úgy gondolkodom, mint ők. Bár fővárosi vagyok, én nem keresgélek minden nap 3 másik partnert, el tudom képzelni szex nélkül is a találkozónkat (nem mindig erre építeni/alapozni) és nem kenyerem a másikat megvezetni/hülyének nézni. No meg aztán nem gondolkodom a szokásos i.diótaságokban, mint aktív-passzív és nem az határozza meg a másikat számomra, hogy mekkora van neki. Illetve nem vágyom az anális érintkezésre semmilyen módon.


A barátaim döntő többségben heterók, velük érzem jól magam, senki sem gondolná rólam, hogy mi a téma (a barátaim többségének elmondtam); normálisan öltözködöm, viselkedem, nézek ki.


Egy olyasmi témában gondolkodom, mint egy nagyon jó barátság és időnkénti szex egymással. Jól érezzük magunkat együtt, de mindkettőnknek megvan a saját élete.

Sajátos módon elég hamar felismerem másoknál, hogy mi a téma és nem igazán vonz az a személy, akin ez kicsit is látszik, az erőteljesen férfias férfiak jönnek be.


Előfordul hogy találok olyan oldalt, ahol esetleg több esélyem lenne, de azt igen gyorsan tönkreteszi a máshonnan odaérkező idi.óta és igénytelen melegek arzenálja úgymint : "bokorba szo.pnék, tágícccs de írly akkor is havan hejed".


Nem tudom hogyan tovább. Jó lenne egy jó barát, akivel lehetne dumálni, elcsászkálni erre-arra, jókat hülyéskedni és mikor olyan kedvünk van egy kicsit együtt lenni.



2012. okt. 3. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Más, mint más?


AXA !

Másképp, mint mások! :)

2012. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. azt adom :D
2012. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én kedvelem a trollokat. De azért próbáljatok a poénokba jóval kevesebb izzadtságszagot vinni. ;)
2012. okt. 3. 22:30
 4/4 kovpet ***** válasza:

Pedig neten lehet találni.

Selejt meg van mindenhol, velük ne foglalkozz.

2012. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!