Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak ilyen laza párok, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen laza párok, mint lentebb?

Figyelt kérdés

Pl. a fiú mondja, hogy kapjunk már be egy hotdogot, mire a csaj mondja, hogy én mást kapnék be szívesen, és előveszi, és kiszívja belőle az életet.

VAGY

Lány kérdezi, hogy nem nyalunk egy fagyit, és a srác mondja, hogy most mást nyalna, feldobja az asztalra és addig nyalja, míg el nem megy 5x.



2015. júl. 23. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel otthon voltunk és tudod van ez a hosszúkás gumicukor...olyat ettem, kihúztam egyet és odanyújtottam neki és mondtam, hogy kapd be a végét (lehet bennem van a hiba, de én ezt nem szexuális célzattal mondtam :D csak le volt foglalva a keze, épp játszott...) és hát ő nem a gumicukornak a végét kapta be :D


De szoktunk poénkodni szexuális dolgokkal is...


22F (barátnőm is 22 és itt ismertem meg :D)

2015. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmire gondolsz?

[link]

:D


Néha a párom szokott úgy csinálni, mikor én épp ülök, ő előttem áll, hogy megfogja a fejem s odanyomja és mondja ez kell neked r|b@nc. :) Persze ilyenkor egyikünk se meztelen. Van mikor fürdés után törölközik és bemegyek, ilyenkor nem tudok ellenállni és játszok farkával, rám szól; hogy nem ezért mostam meg és nem játék és mosolyog közben, de néha be is kapom.

2015. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon jó élmények.


Sokszor elhangzik a célzás, hogy úgy játszadoznánk egymással, most úgy ezt csinálnám veled, csak akkor utcán vagyunk, éppen tartunk valahová, egyszóval nem vagyunk ketten.


Viszont szexhez zavartalan körülmények között megfordul, hogy egy ilyen szójátékból keveredik egy kis szexuális kényeztetés.

2015. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ilyen barátnőt keresek én is, akivel lehet így poénkodni
2015. júl. 23. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:
én ezt egy teljesen normális kapcsolatnak hívnám
2015. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért, hogy kellene másképp elkezdődnie szexnek? Időpont egyeztetés, óra egyeztetés, bejelentkezés, sötétben, este, takaró alatt, heti/havi 1? Nem igazán értem a kérdést.
2015. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó kettő: jól van na, nekem olyan csajok jutottak csak idáig, akik addig hozzá se mertek nyúlni a farkamhoz, míg a kezükbe nem adtam, oké?
2015. júl. 23. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy apró megjegyzés... olyan lányt nehezen fogsz találni, aki nyalástól 5x elélvez, mert a csikló már egy orgazmus után is olyan érzékennyé válik, hogy hozzá se lehet érni (vannak kivételek, de a többségnél így működik).


A többi része teljesen rendben van, mi is így működünk a barátommal...

2015. júl. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az a része vicc volt csak
2015. júl. 24. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lennének!! :D


Jó húzni a másik agyát... :D meg néha jó egy kis spontán kényeztetés vagy szex.. !! ;) :D


23! L

2015. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!