Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én érzékeny vagyok az ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én érzékeny vagyok az ő feromonjaira, ez lehet kölcsönös? Ez azt jelenti, hogy "meg van köztünk a kémia"?

Figyelt kérdés
Van egy pasi a munkahelyemen, akivel ha találkozok, mindig felizgulok szexuálisan. Nem tehetek róla egyszerűen meglátom, meghallom a hangját és ilyen hatással van rám. Egyébként nem vagyunk jóba, nem is beszélünk egymással. Alapból igyekszem kerülni, mert olyan beosztásban van. Meg picit próbálom is titkolni, nehogy látszódjon, hogy mi van. Nem vagyok szerelmes belé, hisz nem is ismerem annyira. Csak furcsának tartom a dolgot. Mert szerintem az lehet a magyarázata, hogy érzékeny lehetek a feromonjaira. Néha gyötrelemnek érzem, hogy nem feküdhetek le vele. Ez mennyire szokott kölcsönös lenni? Szóval most akkor "meg van köztünk a kémia"? És csak az én oldalamról?

2015. szept. 21. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezen is filózni, de egyszerűbb lenne, ha legalább kedvesen mosolyogva köszöntenéd. Egyébként meg már nők is egyre bátrabban megfordulnak férfiak után, ha mindketten megfordultok, az már jó apropó egy kis társalgásra.
2015. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A feromonok egyoldalúak.

Neked az övé izgató, de semmi garancia nincs, hogy ez visszafelé is megvan.

Az egy dolog, hogy feromonokkal le tudja tapogatni az agy, hogy genetikailag kellően távoli e a másik személy, azaz nem családtag, nem a populáció tagja hanem azon kívül eső, azaz vérfrissítést hozna, de ez csak egy.

Ahhoz, hogy "meg legyen a kémia", ahhoz kölcsönösnek kell lennie.

2015. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kellemes hely is lenne a világ, ha az ilyen ráizgulás mindig kölcsönös lenne. Mondjuk neked eddig szuper életed lehetett, ha mostanáig még nem tűnt fel, hogy nem az...
2016. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg! De valószínűleg a biológia is!
2016. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy olyan beosztásban van?
2016. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!