Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van kémia, miért tagadja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van kémia, miért tagadja?

Figyelt kérdés
Van egy férfi barátom, akivel erős közöttünk a kémia. (az én oldalamról is) Látszik rajta is, látom az érintésein, levegővételén, stb. Ráadásul, ez nála hamarabb észrevettem, mint ahogy bennem kialakult. Nem történt közöttünk soha semmi. Én ezt felhoztam egyszer, hogy megbeszéljük, hiszen egy barátságban ez fontos. Ő mégis tagad, kategorikus nemet állít, hogy ő soha semmit nem érzett. Miért csinálja ezt, ha egyszer látszik rajta? Hogyan maradhat így őszinte a barátságunk?
2015. máj. 22. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a ""kémia"" csupán testi reakció. Hormonválasza feromonokra.

Lehet, hogy "így" tetszel neki, de ettől függetlenül, nem akar semmit tőled.


Miért csinálod ezt vele, ha barátnak akarod továbbra is tudni? Miért hozod ilyen számára nyilvánvalóan kényelmetlen és megalázó helyzetbe?

2015. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félrértelmezted.
2015. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem látszik rajta, csak neked tetszik, ezért mindenbe belemagyarázod.
2015. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem kiver a víz ettől a "kémia" szótól! (Víz, mint H2-O) Minek játszani az észt, mintha köztudomású és hétköznapi lenne az emberekben lejátszódó kémiai folyamatok összessége? Én csak egy kis tudású, hétköznapi ember vagyok, de biztos vagyok benne, hogy nem létezik a világon se olyan biokémikus, aki pontosan le tudná írni az emberben lejátszódó kémiai folyamatok töredékét.

- Szóval, inkább hagyjuk a kémiát! Elég lesz csak egyszerűen vonzalomról, vágyról vagy szerelemről beszélni.

A válaszom pedig csak annyi, hogy nincs kölcsönös érzés és vágy.

2015. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!