Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexfüggőség helyett borzalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexfüggőség helyett borzalom?

Figyelt kérdés

itt a jó értelembe vett "szexfüggőség"ről tennék említést, nem a kórosról.

A pasim 29 éves, nála vagyok, szexelünk este 10 és 11 között, aztán odaugrik a géphez, és játszik a League of legends- számítógépes játékkal, de hosszú órákat hajnal 4-ig...

ahelyett, hogy több menetet lezavarnánk az éjszaka... ő inkább játszik a gépen...

nem élünk együtt, szóval csak hetente egyszer találkozunk..

akkor nem kellene többet szexelni? ha már ott vagyok és van rá mód?

nah ez a borzalom.

nem hiszem hogy sokáig húzom vele a dolgot. nekem férfi kell, nem kis gyerek.


mi a véleményetek erről ?



2015. szept. 20. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is imádtam folyton a LOL mellett ülni egy időben, de vazze, ha hetente egyszer jött volna hozzám egy csaj, arra az egy estére kikapcsoltam volna azt a rohadt gépet..
2015. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én atom függőként közel harminc évesen is azt mondom, hogy ez gáz. Beszéljétek meg a dolgot, hogy előtte játssza ki magát és utána veled játsszon azon az egy napon. Egyébként ettől még nem lesz gyerek, mert könnyen lehet, hogy minden más dologban éretten gondolkozik.
2015. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki játszik valamivel, nem jelenti azt, hogy gyerek. Az, hogy neki egy menet elég egy este, nem jelenti azt, hogy nem férfi.


Az viszont, hogy neked egy nem elég és ezt nem vagy képes megbeszélni vele, mert inkább itt nyöszörögsz ahelyett, hogy a gondjaitokat együtt oldanátok meg azzal, akit elvileg szeretsz már elárul pár dolgot a kapcsolatról és inkább rólad, nem pedig róla.

2015. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
a kis Bronzos :D
2015. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!