Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van itt ennyi kamu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi kamu farokverő aki nőnek adja ki magát?

Figyelt kérdés
Már a 4. bukik le priviben... mire jó ez? :D
2015. szept. 18. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
mekkora sikered van...bukkake szezon lesz lassan :P
2015. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Velem beszélsz te agytröszt, és azért, mert nem adom ki az adataim/facebookom, még nő vagyok jézusom.:) És leszánalmasozol...Picit paranoiás vagy, gondolom a másik 3 társam is hasonlóan """"bukott le""", az agyadban...
2015. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kivel beszélek. De az a 4 tuti pasi volt.
2015. szept. 18. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Engem is lepasiztak már, mert nem küldtem magamról arcképet :D se facebook elérhetőséget, se teloszámot.
2015. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert vicces.
2015. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki kiadta már magának nőnek, még ha nem is válaszolt kamu üzeneteket. Szerintem a többség csak a figyelem miatt csinálja.
2015. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez látens homoszexualitás :D
2015. szept. 18. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Attól hogy nem küldözgetnek magukról képet neked kérdező, attól még lehetnek nők, én se küldenék a helyükben
2015. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Szerintem amiatt hisznek engem is állandóan fiúnak, mert túl sok van itt a "kamu lányból", mindenkit egy kalap alá vesznek. Így sokan azt gondolják, hogy ha már a gyakorin vagyunk, akkor itt nem lehet egyetlen nőnemű sem. Márpedig vagyunk egy páran.
2015. szept. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen-igen,ezt én is tapasztalom nap mint nap! Ha nem adom ki a face,skype elérhetőségemet,vagy nem küldök képet,kamus vagyok,vagy magamat "csajszinak kiadó pasi vagyok" Van aki nem tudja felfogni,hogy én tégyleg csak KÉRDEZEK vagy VÁLASZOLOK itt és NEM AKAROK ISMERKEDNI!!!
2015. szept. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!