Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belépett egy harmadik a képbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belépett egy harmadik a képbe?

Figyelt kérdés

A harmadik randin vagyunk túl. Én úgy éreztem, hogy ha nem is lángoló szerelem első látásra, de volt vonzalom, működött a kémia, jó volt a szex. Most a negyedik randira elhívott szerda este, de már késő este volt, tegnap válaszoltam az üzenetre, de meggondolta magát, ízt írta nem tudja még mit szeretne. Akkor miért kérdezte meg, hogy van-e szombat estére programom?

Lehetséges, hogy belépett egy 3. a képbe. Vagy csak időre van szüksége. Nem tudom. De most azt gondolom hagyom, ír ha akar, és utána meggondolom én is a folytatást. Vagy mit tegyek?


2015. szept. 17. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy 3. van a képben...lehet rájött a program amit szervez túl korai, vagy nem biztos, hogy tetszene neked...esetleg más miatt nem lehet kivitelezni...


lehetséges az is, hogy meggondolta magát, vagy megkapott és nem akar többet tőled...


de ne egyből a legrosszabbra gondolj!


22F

2015. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha nem akarok valakitől többet, mint megfektetni, akkor is legyen annyi gerinc benne, hogy azt mondja ennyi volt részemről, nem akarok többet veled találkozni. Főleg, ha az első időben elmondja magát mindenféle őszinte és tisztességes embernek.


Szerintem ennyi tisztelet kijár a másiknak.

2015. szept. 17. 10:54
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként, konkrétan megírtam, hogy ha nem akar folytatást nyugodtan írja meg. Erre az volt a válasza, hogy most pihenni szeretne.

Hát, ezen nem megyek el.

2015. szept. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!