Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha belépett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha belépett egy harmadik szereplő is a képbe?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy a barátommal már majdnem 3éve együtt vagyunk, nagyon megromlott a kapcsolat, többször a szakításon gondolkoztunk...úgy érzem nem jó vele. Pár napja megismertem egy fiút, aki nagyon kedves, rendes, megértő. A stílusunk egyáltalán nem egyezik, nem úgy mint a mostani barátommal, viszont vele mint mondtam nem az igazi. Ez a fiú írt nekem egy sms-t, olyan 5perce...amiben azt írja le, hogy nagyon tetszem neki, és ha csak azért tartok a szakítástól, mert félek attól hogy egyedül leszek, nem kell tartanom tőle, mert ő csak komoly kapcsolatot tudna velem elképzelni. Hozzáteszem, külső szemlélőként a barátomat választanám, külsőre jobban bejön mint az "új"...de úgy érzem hogy a párom nem ért meg, és nem jó már vele semmi sem szinte. mi tévő legyek?
2010. aug. 23. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én megpróbálnám rendbehozni a kapcsolatomat a jelenlegi barátommal. Félnék, hogy ez az érzés csak egy fellángolás, amit az is erősít, hogy épp hullámvölgyben vagyok. 3 év, az 3 év, ilyen könnyen nem rúgnám fel, ha kell akkor átbeszélném reggeltől estig az egészet és képes lennék elfelejteni minden rosszat, tiszta lappal kezdeni mindent :) Nem kell követned a tanácsom, ha úgy érzed nem oké, ez én vagyok. Okos döntést kívánok :)
2010. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg azon a véleményen vagyok, hogy csak azért együtt maradni valakivel, mert félsz, hogy egyedül maradsz a legnagyobb butaság. Inkább vagyok egyedül, mint olyannal akivel már nem az igazi. Tudni kell tovább lépni. Az meg, hogy 3év.. hát ez van. Ha 5hét lenne simán felrúgnád az egészet? Most őszintén mi a különbség? Ha már úgysem olyan jó mint régen.
2010. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ezzel most ki lett segítve XD
2010. aug. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rozika10 ***** válasza:
hány évesek vagytok? mondjuk szerintem is válts mert egy rosssz kapcsolatot fent tartani esetleg a végén hozzá is menni csak boldogtalanságot szül és az egyikötöknek se jó, az uj pasi lehet nem olyan jóképü mint a mostani de lehet boldogabb leszel mellette! és az a legfontosabb légy önző és a saját boldogságoddal foglalkozz!
2010. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most aztán rendesen megríkattatok...:'(...igazatok lehet, éjjel csomót gondolkoztam, és írtam az "új"-nak, hogy nem szeretném hitegetni, mert nem tudom mikor tudom beismerni a barátomnak hogy már nem a régi vele. Így most hagyom folyni az eseményeket maguknak...Lesz ami lesz. Köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 23. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!