Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valakinek tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata hogy milyen egy harmadik felet bevonni a szexbe? Mik a következményei?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 23 évesek vagyunk és gondoltam feldobhatnánk a dolgot egy párral vagy csak egy harmadik féllel. Kérlek ne azt írjátok hogy mekkora hülyeség meg ilyesmi, tudom hogy merész csak kiváncsi vagyok hogy mik a tapasztalatok?
2015. aug. 30. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
A tapasztalat azt mutatja, hogy a lányok egy része, akik bevennének még egy csajt, csupán tesztelni akarják a párjukat, hogy meddig képesek elmenni. Gyakran szakítás a vége, ha bármelyik fél éretlen ahhoz, hogy az igényeiket átbeszéljék és szabályokat fektessenek le bármivel kapcsolatban. Én nem ajánlom. Akkor inkább már egy swinger klub, csak mert oda tényleg szánt szándékkal lép be az ember.
2015. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen tapasztalatom.
2015. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár éve olvastam egy cikket róla, hogy az ilyen buliknak 90%-ban szakítás a vége.
2015. aug. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!