Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ez mennyire hátrány?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnék lefeküdni, viszont engem eléggé zavar, hogy saláta puncim van. Félek, hogy így nem akar majd, nem tetszik neki, vagy nem is tudom. Nektek ez mennyire számít? Légyszi normális válaszokat írjatok, köszönöm.:)

2015. szept. 13. 20:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

Jajmár... fejezzétek már be ezt a salátapuncis hülyeséget...

Nem látod, hogy minden férfi ezért van odaáig? -.-"

Nem hiszem, hogy kizáró ok lenne, legyen már eszed.

2015. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Valaki jól lepontozott itt mindenkit :'D
2015. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.:) Egyébként a képkérős kivételével mindenkinek zöld kezet nyomtam, szóval nem év voltam.:D
2015. szept. 13. 22:30
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de ha amúgy kedvellek, nem dobnálak ki ezért.
2015. szept. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én imádom
2015. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem elszállt az önbizalmam már rég az itteni hozzászólásokat nézegetve.

Nekem undi-puncim van :D Nagyon nagyok a nagyajkaim, kisajkaim szinte nincsenek is. Minden férfi azt írja, hogy imád a kisajkakkal játszadozni, de nekem olyan szinte nem létezik. Nem merek ismerkedni, mert nem akarom látni a leendő pasim arcát, amikor meglátja a puncimat, ami kb olyan, mint egy frissen vágott sem, semmi nincs rajta.


Szerintem felesleges feltenned ilyen kérdést, mert a legtöbb férfi az olyan puncit szereti, mint a tiéd, csak utána kellett volna keresned...

2015. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tévedsz, kedves előző.

A legtöbb férfi az olyan puncit szereti, amilyenhez hozzájut. :)


Az egy dolog, hogy a nagy kisajak szebb és izgatóbb, de a "keret", vagyis a nő sem elhanyagolható. Lehet még százféle külső-belső előnye, ami miatt - megalkuvó lévén - elnézem neki a saláta hiányát.

2015. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy attól függetlenül, hogy nem szép és izgató a puncim, megengeded, hogy létezzek, nagyon rendes tőled
2015. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem mind1 milyen ,ha nő belsőleg is megfog.
2015. szept. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!