Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól érzem hogy csak az életkép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy csak az életképtelen nyomik mondják hogy minden nő ku*rva csak a pénzre hajtanak stb?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy értelmes, magabiztos, sikeres, kiegyensúlyozott pasitól még sosem hallottam ezeket, maximum viccből meg férfiúi együttérzésből. Szóval hogy van ez? A minden pasi disznót, undorító féreg, cska a szexre hajt stb-t sem hallottam még értelmes nő szájából.
2015. szept. 13. 16:37
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Jól.
2015. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy nagy baromság. Attól, hogy valaki sikeres a nőknél még nem biztos, hogy tiszteli őket. A szemében ugyanúgy lehet utolsó k**urva az összes nő aki csak egyszer használatos. Erről csak ennyit.
2015. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Mindenesetre ha valamelyik hölgy meg lenne szorulva,esetleg kitudnám segíteni.

24f

2015. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
nem igazán! a nő csábász férfiak semmibe se veszik a nőket!
2015. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azok mondják, akik képtelenek magukhoz illő partnert választani, inkább kavarnak olyanokkal, akikkel nem tudnak mit kezdeni, gyakorlatilag bevonzzák a kudarcot.
2015. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ne hallgass hülyékre!
2015. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha mindenkinek adnának esélyt a nők,akkor nem lennének "életképtelen nyomik", de csak a nők a jóképűeknek bírnak esélyt adni, aki ronda, vagy átlagos,annak nem, azt inkább leéletképtelenezik. Ennyit tudnak. ha jóképű lennék én is magabiztos lennék, lenne is miért, de átlagosként hiába vagyok magabiztos, esélyt sem kapok. Undorító férgek a nők!
2015. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem egy semmire való (bár mindegyik az) nőtől hallottam már, hogy minden férfi egyforma.
2015. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen igaz. A nőknek mindig fontos volt a pénz! De ez normális, mivel ő választ ezért jogos, hogy olyan helyen akarja ezt megtenni ahol a gyerekei nagyobb eséllyel, nevelőnek fel. Jelenleg ez kimerül abban, hogy legyen egy normális munkája, meg ne mama hotelbe lakjon. Ez azért. Em egy olyan hűde nagy elvárás.
2015. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd alapvetően nem a nőkkel van a gond, hanem a társadalommal... Amiatt ilyen a nők többsége, mert egy ilyen társadalomnak szeretne megfelelni. Sajnos jóval nagyobb értelmi képességekre lenne szükség, mint ami az átlagnak van ahhoz, hogy átlássák az emberek a világ jelenlegi helyzetét. Vagy legalább csak annyira, hogy változást is akarjanak.


Viszont az egzisztenciának és az önbizalomnak nincs véleménymódosító hatása. Nekem sincs gondom ilyesmikkel, persze lehetne több pénzem is, ki ne akarna? Viszont én azt is tudom, hogy egyetlen fillér nélkül is lehetne tökéletes életet élni egy egyáltalán nem tökéletes társadalomban is.


Emellett boldog párkapcsolatban élek, de tény, hogy a nőneműek egy része, mert nem a nőké, azokat tisztelem, tényleg nem jó semmire, csak mutogatni és használni. Valahogy olyan ez, mint a látványpékség... megnézed szép szép, de a kutyádnak se adnál belőle.

26/F

2015. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!