Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg pasik csak a szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg pasik csak a szexre hajtanak? Nem számítanak már az érések?

Figyelt kérdés
19 vagyok es szűz sajnos rengetegszer lett volna rá alkalmam hogy elveszítsem a szüzességem de én úgy gondolom hogy ezt nem egy alkalmi együtt lét során kellene :/ ha esetleg van valamki aki velem ért egyet és szeretne dumálni bátran írhat :) paráim: 183/92 barna haj/szem szabolcs megyeiek előnyben de nem feltétel hogy onnan származz :)

2015. aug. 7. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

He?



sp?

2015. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A többség igen. Én is ezt tapasztalom. Aktív vok, de szívesen ölelkeznék, bújnék, simogatnék, stb. Azonban ezt vhogy nem akarja a többség. De azért van remény;)
2015. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A melegek általában azért adnak jobban a külső megjelenésükre, hogy gyorsabban elkeljenek és könyebb legyen újabb szexpartnert találni. Szerintem a többség csak szexre hajt.
2015. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy van ilyan, de ez ugyan így előfordul a hetero téren is.


Ha megtaláltad a szerelmet lesznek érzések, nem csak szex.

Én szerencsére megtaláltam :) és

2015. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
... és te is megfogod, csak ne add fel. Nem is gondolnád, de tényleg váratlanul fog érni ><*
2015. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer egy alkalmi kapcsolatom egy sráccal, a nevet sem tudtam, sőt nem is igazán érdekelt.

Aztán később bekerült valahogy a baráti társaságomba és mindig zaklatott a hülyeségeivel, nem szállt le rólam, mindig beleszólt ha egy sráccal kavartam, gyakran elb:-szta a dolgokat, aztán egyszer kifakadtam hogy hagyjon mar békén, nem veszi észre hogy nem érdekel?! Aztán így is tett, én meg rájöttem hogy teljesen szerelmes vagyok belé. Végül visszaszereztem.

Soha nem akartam semmi komolyat, előtte csak alkalmi kapcsolataim voltak, ez is úgy kezdődött. Szóval szerintem ne zárkózz el ennyire

2015. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
ne görcsölj rá ennyire ;) egy igazi kapcsolat úgy is szexel indul :D tapasztalat ;) de most épp szingli vagyok 18/F/M
2015. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
ja hát ezt akartam én is írni. amíg nincs szex, addig tulképpen nincs kiindulópont se. hát honnan tudod h pont ő jó lesz neked? ismerkedtek 2 hónapig, hú de jó minden, aztán meg jön a nagy csalódás h az ágyban meg kész katasztrófa. na nem, jobb ez fordítva. szex, aztán ismerkedés, de akkor már nem zsákbamacska.
2015. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ftf1983 ***** válasza:
64%
Persze a szerelmes lányregényekben nagyon jól mutat a hetekig, hónapokig tartó csak randizgatás, de a valóságban ez nagyon nem így működik. Ok, nem kell az első randin szexelni, de megismerkedés elején jó megejteni, hogy kiderüljön az ágyban is stimmelnek-e a dolgok. Mennyi ismerősömtől hallottam, hogy kialakultak az érzelmek, megtörtént az első szex és utána jött a kétségbeesés, hogy valami katasztrófa a másikkal a szex, de akkor már ugye érzelmileg kialakult valami. A vége az lett, hogy vagy szétmentek vagy félrementek, mert a szex nagyon nem működött.
2015. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

de miért? a heteró pasik talán nem?


Egyébként én már régóta alkalmazom a szabályt: nincs időm és energiám tökölni, az első randi még oké, ám legyen, ismerkedjünk stb, aztán úgyis eldől, hogy mennyire stimmelünk, de a második találkán már szex van. Ha nincs, akkor ennyi volt. (általában az első randi is szexxel végződik, persze csak ha kölcsönösen bírjuk egymást, nyilván nem akárkivel, na de emiatt is mondom, h kár fecsérelni az időt hónapokig tartó udvarlásokkal, amiből aztán lehet h semmi se lesz...)

Fú de jól megmondtam, és milyen erkölcstelen vagyok, pedig sztem a többségénél így működik ez (akiket én ismerek, azoknál biztosan), de ugye valahogy elvárt dolog képmutatónk lenni nálunk.

2015. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!