Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell egy férfit orálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy férfit orálisan kielégíteni úgy, hogy elmenjen? Miért nem élvez el egy férfi ha lesz. Pják?

Figyelt kérdés

Komoly kérdés, nem kérek perverzkedést, csak szakértői válaszokat lányoktól és tapasztalatokat fiúktól. Kapcsolatban élek, minden megy közöttünk a barátommal, elélvez ha szexelünk, és jó a szexuális életünk, DE! egyedül az nem nyerő ha ott lent én csinálom neki, soha nem megy el, pedig szerintem nem is csinálom rosszul, de mostmár eljutottam arra a pontra, hogy megkérdezzem. Pontosan mit is tegyek?

Egyébként mikor nála rákérdeztem hogy mi lehet az oka, azt mondta hogy talán az erkölcs, a gondolat hogy a számba élvez és ez kicsit olyan mintha megalázna engem.



2015. szept. 5. 15:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A orálra van az erkölcsön kívül még magyarázat:egyszerüen nemszereti. Arra,hogy kézzel sem megy:off
2015. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21: Off alatt itt mit értesz?
2015. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
#20. Ezt már én is csináltam :D és nem ment el, bár ahogy láttam élvezte.. talán neki több kell 5 percnél, nem tudom. De köszi a tippet!:)
2015. szept. 6. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!