Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell egy férfit orálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy férfit orálisan kielégíteni úgy, hogy elmenjen? Miért nem élvez el egy férfi ha lesz. Pják?

Figyelt kérdés

Komoly kérdés, nem kérek perverzkedést, csak szakértői válaszokat lányoktól és tapasztalatokat fiúktól. Kapcsolatban élek, minden megy közöttünk a barátommal, elélvez ha szexelünk, és jó a szexuális életünk, DE! egyedül az nem nyerő ha ott lent én csinálom neki, soha nem megy el, pedig szerintem nem is csinálom rosszul, de mostmár eljutottam arra a pontra, hogy megkérdezzem. Pontosan mit is tegyek?

Egyébként mikor nála rákérdeztem hogy mi lehet az oka, azt mondta hogy talán az erkölcs, a gondolat hogy a számba élvez és ez kicsit olyan mintha megalázna engem.



2015. szept. 5. 15:50
1 2 3
 1/23 Linó03 ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, akkor ne csináld neki, vagy ne a szádba évezzen, fejezd be kézzel.
2015. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed kiegészítésében ott a válasz! Nem benned van a hiba, hanem a párod gondolatvilágában! /F.
2015. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy ő-e az első barátod, vagy volt esetleg más partnered korábban, akit sikerült így eljuttatnod az orgazmusig?


Élvezi amúgy, örül neki, ha orálisan kényezteted, csak nem tud így elmenni?


Ezt a "megaláz" dolgot leginkább ő tudná, illetve neki lenne érdemes helyre raknia a fejében, te max. segíteni tudsz azzal, ha beszélgettek, és elmondod, hogy te hogy érzed ugyanezt.


Nagyon ráfeszülni szerintem nem érdemes a témára, mert ha látja, hogy neked ez csalódás, vagy kudarcnak éled meg, vagy ezzel együtt akaratlanul is azt érezteted, hogy vele nincs valami rendben, akkor valószínű, hogy pont az ellenkező hatást éred el.


Ha ilyen helyzetben lennék, én talán megpróbálnám úgy felfogni, hogy rendben, akkor ez marad egy izgalmas előjáték, aztán lehet, hogy ha már mind a ketten lazábban tudjátok ezt felfogni egy idő után, ő is jobban elengedi magát, és akkor lesz belőle más is. :-)

2015. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok cumitól elmenni. Érzéketlenebb picit a péniszem, ez van. Szextől simán. Pettingtől nem. Meg nem tudok teljesen behatolni, kb félig fér egy nő szájába, míg egy punciba teljesen. Nekem meg kell az érzés, hogy benn vagyok teljesen.


24/F

2015. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1. Azt elfelejtettem írni, hogy kézzel sem megy, csak ha magának csinálja.


#2. Igen, valószínűleg ez a probléma, de ha erről van szó, ahhoz én kevés vagyok hogy kiűzzem. A tudatalattinál nincs nagyobb úr.


#3. Igen, ő az első barátom, vele vesztettem el a szüzességem, tehát más partnereim nem voltak. Ez hogy élvezi vagy sem, nehéz kérdés, mert akár tettetheti is hogy élvezi, azt meg soha nem tudom meg. De egyébként szerintem élvezi színészkedés nélkül. Ja a másik, mostanában már szokta mondani, hogy nem kell csinálnom. (ez nekem kérdőjel, de abban látom a megoldást, hogy a számon nem nagyon kapok levegőt:D allergiás meg kicsit asztmás vagyok és jót akar nekem, ezt egyszer mondta is)

Igazad van, elfogunk beszélgetni még róla, de én sem akarom erőltetni, elvégre a szexszel úgyis rendben van minden köztünk. Ez az orális dolog csak kiegészítés lenne, de azért örülnék ha menne. És köszönöm! :)

2015. szept. 5. 16:11
 6/23 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg, hogy nem megalázás, és hogy szívesen csinálod. Most jobbat nemtudok mondani, mert elkellene élvezzen tőle.
2015. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Hozzátenném, nem csak cumitól, de kézimunkától, mellszextől sem tudok elmenni. Csak ha magamnak csinálom, vagy ha nőben vagyok. Magamnak is csak ha egyedül. Ha néznek, nem megy.
2015. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És ha nem is az erkölcsi ok a fő, hanem csak szimplán bénán csinálom? Végülis honnan tudhatja az ember hogy jó?
2015. szept. 5. 16:13
 9/23 A kérdező kommentje:
#4. Igen, ő is pont így van vele. Bár ha kézzel csinálja és mellette vagyok, az nem zavarja, ha izgatom őt közben, akkor rövid időn belül el is megy.
2015. szept. 5. 16:14
 10/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi van, ha a párod is olyan mint én, és nem tud tőle elélvezni, mert egyszerűen érzéketlenebb neki is? Mivan abban? Katasztrófa, baj? Szerintem Ő sem tehet róla, ahogy én sem. Nem kéne felfújni. Nők közt is van, aki nyalástól nem tud elmenni. Ha meg a szex jó, akkor nyugi. Nem kötelező minden kapcsolatban élvezésig szopni valakit.
2015. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!