Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozhatnám vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám vissza a libidómat?

Figyelt kérdés
Elutaztam és kb két hétig nem találkoztam a barátommal. Ez idő alatt, ha beszéltünk elhárított minden intimebb dolgot.(pl mondtam neki, hogy beszereztem combfixet és meg akar-e benne nézni, de azt mondta, hogy majd)Én ebbe úgy belenyugodtam és hagytam az egészet, mert amikor egyszer felhoztam akkor is veszekedés lett. Viszont most hogy megint tudtunk találkozni, azt vettem észre hogy egyszerűen nem tudom elengedni magam. Már majdnem egy hete ez van. Ő közeledik felém,de egyszerűen nem tudok rendesen felizgulni. Mit tehetek?
2015. szept. 4. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kommunikáljatok egymással! Ha nem tudja, mi a gond, és hogy az ő viselkedése miatt van ez, akkor nem is fog változni a dolog... Nem neked kéne visszahozni a libidódat, hanem együtt kéne dolgoznotok rajta.
2015. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maszturbálj... rutin kell a felizguláshoz is.
2015. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A változatosság gyönyörködtet.

K_félj egy jót valaki mással!

2015. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lilalili ***** válasza:
akkor van más nője
2015. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előbb túl kéne tenned magad a traumán, hogy nem kívánt meg akkor, amikor szeretted volna.

Aztán megkívántatni magad vele női praktikákkal, mint az, hogy az ő pólójában, és max egy bugyiban közlekedsz, amikor ott van ő is.

Aztán kicsit húzod az agyát. Közben meg fogod kívánni te is.

2015. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!