Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ri*ancos, ha lefekszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ri*ancos, ha lefekszem a pasival aki tetstik, mert több úgysem lehet köztünk, így legalább kis időre az enyém?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtem le senkivel, és hasonló meg sem fordult eddig a fejemben. Nagyon rossz lenne egyből így kezdeni? (én nagyon szerelmes vagyok a pasiba)
2015. szept. 3. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne elsősorban azzal foglalkozzál, hogy mások szerint r.ibancos-e, (szerintem egyébként pont annyira lennél ettől r.ibanc, mint amennyire hímr.ibanc minden olyan férfi, aki valaha olyan nővel létesít(ett) szexuális kapcsolatot, akivel nem él vagy élt párkapcsolatban), hanem abba gondolj bele, hogy fel tudod-e mérni reálisan, hogy saját magadra nézve milyen következményei lehetnek, ha így döntesz.


Ha most szenvedsz attól, vagy legalábbis rossz, hogy nem lehettek együtt, akkor nem lesz vajon még sokkal rosszabb, még nehezebben elviselhető érzés, ha életedben először vele szeretkezel, aztán továbbra is ugyanúgy, vagy még jobban vágyódsz utána reménytelenül és viszonzatlanul?


Ha a "mert több úgysem lehet köztünk" esetleg nem simán annyit takar, hogy ő semmilyen körülmények között nem akarna veled kapcsolatot, max. a szexuális vonzalom van meg a részéről, hanem azt (is), hogy ő veled ellentétben kapcsolatban él, akkor szerintem azt is érdemes lenne végiggondolnod, hogy - függetlenül attól, hogy nem te lépnél félre ezzel a kalanddal, és élnél vissza valakinek a bizalmával, aki szeret téged, hanem ő - ez a saját értékrendedbe belefér-e, utólag is békében lennél-e a lelkiismereteddel.


A ribizliségre visszatérve, ilyenkor mindig jól szórakozom magamban azon, hogy egyesekben mekkora logika és objektivitás iránti igény saját magukkal szemben, amikor ennyire máshogy ítélik meg ugyanazt a viselkedést az illető nemétől függően, és próbálom megsaccolni, hogy vajon mekkora közös halmazt képezhet vajon az a tábor, aki ribiznek egy ehhez hasonló kérdésnél, és az a tábor, akik huszonéves szűz pasik által kiírt kérdésnél kórusban biztatják a kérdezőt, hogy ne várjon X évesen barátnőre, legyen már tökös és szedjen fel valakit egy buliban vagy szórakozóhelyen egy éjszakára, és lehetőleg ne legyen őszinte, esze ágába sem jusson megmondani, hogy még tapasztalatlan, mert ezzel elszúrhatja az esélyeit, csak viselkedjen magabiztosan, ha esetleg bénázik egy kicsit, fogja arra, hogy izgul, stb., vagy nem ritkán osztják a tanácsot az ilyen pasiknak, hogy menjen már el egy fizetős lányhoz.

2015. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem az
2015. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!