Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ri*ancos, ha lefekszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ri*ancos, ha lefekszem a pasival aki tetstik, mert több úgysem lehet köztünk, így legalább kis időre az enyém?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtem le senkivel, és hasonló meg sem fordult eddig a fejemben. Nagyon rossz lenne egyből így kezdeni? (én nagyon szerelmes vagyok a pasiba)
2015. szept. 3. 23:53
1 2
 1/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
95%

(én nagyon szerelmes vagyok a pasiba)


Emiatt nem érdemes.

2015. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Hááát ha szűz vagy,akkor inkább ne neki add magad.
2015. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Akkor is ri*bancos lenne ha nem lennél szűz, így meg pláne.
2015. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem rib@&ncos, csak emberien primitív. Tedd ha akarod, ne ha nem.
2015. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szeress inkább belém:)
2015. szept. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nem ribiség, de ezt gondold végig:

Évekkel ez után is jó ötletnek fogod tartani?

Ha igen: hajrá!

Ha nem: ráérsz várni!

2015. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

"...lefekszem a pasival aki tetszik, mert több úgysem lehet köztünk, így legalább kis időre az enyém?"


Nem az, csak ezzel nagyon szépen megszívatnád magad érzelmileg. Mert az érzéseid egy intim együttlét után valószínűleg csak még intenzívebbek lennének, de ez csak szenvedést jelent, ha ő nem viszonozza.

2015. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

én átéltem hasnolót, fiúként...a lányba belezúgtam, ő meg csak 1x meg akart kapni. Mivel tudtam, hogy úgysem lesz alkalmam máskor együtt lenni vele, ezért belementem. Végül nagyon megbántam


-szóval igaza van a #7-esnek, magadat szivatnád csak meg

2015. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
"kis időre a tied" pls ne légy Baka, ha le fekszel vele úgy fogod érezni h még több dolog fűz hozzá, ha meg nemlehet köztetek semmi, akkor tényleg csak magadat sz0patnád, felejtsd el és várj 1 normális kapcsolatra, hiába viszket a lábadköze...L
2015. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Igen az.
2015. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!