Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit változtatnátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit változtatnátok meg a péniszeteken és miért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 09:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
A gazdáját, kinézhetne jobban is, meg összeszedhetné már magát, és kereshetne egy nőt magának.
2015. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Igen. A csajokat kell rajta változtatni.
2015. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

# 4


"20 centi hosszú legyen és vagy 5cm vastag nagyon izmos és eres és addig bírjam hogy kielégíthessek egyszerre akár három nőt is. Ne ez a 16 cm legyen. Nem kell egy nőnek sem. Még nem voltam nővel. 29/F"


Megkérdezhetem, hogy szerinted a péniszed mérete hány %-ban befolyásolja az arra való esélyeidet, hogy legyen barátnőd, vagy hány %-ban játszik közre abban, hogy még nem voltál nővel?

2015. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13as. Talán 50%-ban
2015. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Semmit. Jó úgy ahogy van.


4-es te nem a p...csöd mérete miatt nem voltál nővel, bármennyire is kényelmes erre hivatkozni.

2015. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Talán 50%-ban"


Megkérdezhetem kíváncsiságból, hogy az ismerkedés során hogyan kerül szóba ez a "pénisz méret" kérdés, még mielőtt odáig jutna a kapcsolat, hogy már együtt járnátok?


Mindettől függetlenül, a 16 centit, ami nem mellesleg átlag feletti pénisz hossz, te tényleg kicsinek tartod?

2015. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Miért 15ös. Te voltál úgy hogy nő azért ment el mert nem találta elég méretesnek a pöc.öd? Majd ha kerülsz ilyen helyzetbe akkor írjál ilyeneket.
2015. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16os nekem volt nő aki nyíltam megmondta. Akkor áll velem szóba ha hordok vagy 20 centit a gatyámba. Most mondjam meg hogy csak 16. Inkább abbahagytam a nővel az ismerkedést.
2015. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

# 18


Nyilván nem tudhatom így ismeretlenül, hogy 29 évesen hány randin, ismerkedésen, esetleg olyan hosszabb-rövidebb kapcsolaton vagy túl, ahol a szexig még nem jutottatok el, de bármi módon szóba került a méret kérdés, és ezen állt vagy bukott a folytatás, de nekem az 50 % meglepően soknak hangzik.


Őszintén mondom, hogy se nem kötekedésből, se nem bántó szándékból tettem fel azt a kérdést, meg azt sem feltételezem, hogy ne lehetett volna olyan tapasztalatod, hogy van olyan nő, akinek ez a méret kérdés annyira fontos kritérium a párválasztásnál, hogy előre tisztázza az "érdeklődőkkel", csak nekem nő létemre tényleg annyira szokatlan azzal szembesülni, hogy (mondjuk esetleg extrém méreteket / igényeket leszámítva) akár a férfi, akár a nő szóba hozza ezt bármilyen formában az ismerkedés során.


Én legalábbis vagy teljesen abszurdnak, vagy kínosnak, vagy a helyzettől függően esetleg viccesnek éreztem volna, ha egy pasi, akivel valaha randiztam, felhozta volna ezt a témát, nekem meg eszem ágába sem jutott volna valaha erről érdeklődni.

2015. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hossz: min plusz 4cm, vastagság: plusz 1cm OK.


Én is 29 éves vagyok, kisfarokkal 12cm/3-3,5cm. Volt már olyan, hogy a nő megmondta, hogy nem tud hosszabb kapcsolatot elképzelni velem, mert szülés után semmit sem fog érezni a kis farkam miatt.. És teljesen igaza van ebben. Ilyen kis mérettel egy csomó póz is kiesik. Ha tágul a nő, akkor meg a vékonyság miatt lesznek problémáim..

Az ilyen geneteikai szemétnek, mint én csak az egyedüllét, megcsalás vagy válás marad.

Nem ítélem el őket, hisz ha a helyükben lennék, lehet én is így cselekednék. Mindenkinek vannak preferenciái, a nőknek is és joguk van a kisfarkúakat kiselejtezni.

2015. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!