Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek? Mit változt...

Mi a véleményetek? Mit változtatnátok? (blog)

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy blogom az egyik barátnőmmel, viszont mindketten viszonylag kezdők vagyunk, ugyan tavaly volt egy másik blogunk, de azt nem nézték sokan, meg közben ugye volt a suli, és hirtelen ötlettől vezérelve most megint csináltunk egy blogot. Nektek mi a véleményetek róla? Mit változtatnátok, és mit tartanátok meg? Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. aug. 6. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Törölném az egészet!
2015. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy így nézem az oldalt, nem tetszik a szín meg a képek, a betűtípus sem a legjobb... Bár lehet, más lenne a véleményem, ha nem látatlanban kellene ítélkeznem.:)
2015. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem bírtok egyet sem végigvinni huzamosabb ideig, akkor én bizony azt ajánlanám, hogy fejezzétek be. Az ilyen "hirtelen ötlettől vezérelve" típusú blogok mindig elkapkodottak, logikátlanok, sablonosak - magyarul szörnyűek. De kinek nem inge, az ne vegye magára.


Csak ennyit tudok mondani vakon.

2015. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, igen, elnézést, a blog címét elfelejtettem elküldeni: [link]
2015. aug. 7. 10:15
 5/6 KyouSai válasza:

Szia.

Lényegében jól megnézve a blogot legelőször a fejezet hosszán akadt meg a szemem. Kevés és nagyon rövid. Lehet, azóta írtál hozzá, sőt biztos, mivel azt állítottad a fejezet elején.


Ráadásul - saját vélemény - rögtön belevágni a lecsóba kissé butaság. Lehetne kezdeni egy apró bevezetővel, amiben felvázolod a főszereplőd családját - ezt lehet akár menet közben is - vagy egy apró gondolatmenetet.


A blog külsejét illetőleg lehetett volna kérni egy normális fejlécet, ha már komolyra tervezitek. Mondjuk, ízlés és pofonok, de az olvasók általában a design-ről, vagy a fejlécről vonják le a következtetést, hogy jó, vagy rossz-e.


Ezenkívül vannak helyesírási hibák. 1. Halmozott írásjelek. Döntsd el, hogy vagy kettő, vagy négy felkiáltó jelet raksz, mert váltogatva eléggé zavarja a szemet.-Mellékesen, általában a három az elfogadott nyelvtanilag is. Nyilván ebbe sorolandó a betűk halmozása is. -Lehet, csak elírtad, ez esetben részemről bocsánat.


Második. Karakterjellemzés, bővebb leírás.

Ebből a pici részletből is megállapítottam, hogy hanyagolva van a leírás. Ha könyvről beszélünk, akkor ez eléggé nagy baki. Mivel az események gyors váltakozása egyaránt lehet negatív, illetve pozitív. Írj bővebben a szereplőkről, mert a főszereplő nővére is az első mondatokban elmegy, de se a kinézetéről, se a körülményekről nem tudunk. ( Ez alól nem kivétel a többi szereplő sem.) A vessző hibákat nem néztem, az a béták feladata.


Összességében ennyi.Remélem, segítettem valamit ezzel a kisebb litániával, mert csakis jó szándékból írtam, nem bántásból.

2015. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt, amúgy nem konkrétan arra kértem véleményt, hanem az egész blogra, a többi bejegyzésre, valamint a designra. De köszönöm a tippeket, erre ügyelno fogok! ☺
2015. aug. 8. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!